Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETKAZANAN İLKER YAĞCIOĞLU

KAZANAN İLKER YAĞCIOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi 3. Olağan Süleymanpaşa İlçe Kongresi’nde 230 delegenin oyunu alan İlker Yağcıoğlu yeniden CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı seçildi.

230 DELEGENİN OYUNU ALDI

31 Mart yerel seçimlerinde Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı için Süleymanpaşa İlçe Başkanlığından istifa eden İlker Yağcıoğlu, İlçe kongresinde rakibine 42 oy fark atarak yeniden ilçe başkanı oldu. Özdemirler Salonunda gerçekleştirilen kongrede İlker Yağcıoğlu ile Murat Emre Kervancılar yarıştı. 419 delegenin oy kullandığı ilçe seçimlerinde 230 oy İlker Yağcıoğlu’na, 188 oy Murat Emre Kervancılar’a, 1 oy da geçersiz sayıldı. İlçe Başkanı olarak Yağcıoğlu’nun seçilmesinin ardından salonda büyük coşku yaşanırken, partililer kazananın CHP olduğunu ve Süleymanpaşa’da tekrardan CHP bayrağını dalgalandıracaklarını söyledi.

“RAKİBİMİZ TEK ADAM REJİMİDİR”

Tekrardan Süleymanpaşa İlçe Başkanı olan İlker Yağcıoğlu zafer konuşmasını gerçekleştirdi. Ey sevgili şiirini okuyan Yağcıoğlu, “Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” dedi. Bu zamana kadar ilçe başkanlığı dönemini yürüten başta İsmail Başkan ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu demokrasi mücadelesinde yarışan kardeşlerimize partimize getirdikleri enerji ve katkılar için teşekkür ediyorum. Başta eşime, aileme ve bütün zor zamanlarımda yanımda yer alan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bütün söylenen sözleri, yazılanları unutuyoruz. Hepsini çöp kutusuna atıyoruz. Artık seçim bitmiştir. Geçim başlamıştır. Yarıştığımız arkadaşlarımıza kimse bir şey yazmayacak onları üzmeyecek. Bizim tek rakibimiz tek adam rejimidir. Biz tek adam rejimine karşı canla başla çalışacağız” dedi.

KAZANAN LİSTE ŞU ÜYELERDEN OLUŞTU;

İlçe Yönetim Kurulu Listesi

ASİL ÜYELER

1- Muhsin Arslan

2- Metin Aydın

3- Tolga Boduç

4- Hüseyin Cumhur

5- Ender Durmaz

6- Tolga Erel

7- Abdullah Ersin

8-Kemal Gir

9- Emriye Gülnarin

10- Aycan Gündüz

11- Dilek İsmaloğlu

12- Hacer İşgören

13- Gülin Kancabaş

14- Çiçek Karbuz

15- Anıl Kardaş

16- Volkan Kızıl

17- Salih Kiremit

18- Cenk Korkmaz

19- Tanju Necmi Kurtuldu

20- Gürkan Önder

21- Turgay Uzsoy

22- Erdem Yıldırım

23- Bilal Yılmaz

24- Hüseyin Yörükler

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR