Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEM"İYİ PARTİ'Yİ TEKİRDAĞ'IN KALESİ YAPACAĞIZ"

“İYİ PARTİ’Yİ TEKİRDAĞ’IN KALESİ YAPACAĞIZ”

Mali Müşavir Gökhan Metiner, düzenlediği basın açıklaması ile İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Basın açıklamasında yüzün üzerinde delegenin destek verdiği Metiner, Tekirdağ’ı İYİ Parti’nin kalesi yapacaklarını kaydetti.

METİNER’E DELEGE DESTEĞİ

Tekirdağlı Serbest Mali Müşavir Gökhan Metiner, Ramada Otel’de düzenlediği kahvaltılı basın açıklamasında İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Metiner’in basın açıklamasına kongrede 100’ün üzerinde delege ve partililer destek verdi.

Aslen Şarköy Güzelköylü olduğunu ifade eden Metiner, “2001 yılında Diş Hekimi Pınar Pamir Metiner ile evlendim.  2 çocuk babasıyım, yaklaşık 25 yıldır Tekirdağ Süleymanpaşa’da serbest muhasebeci mali müşavir olarak serbest çalışmaktayım. Siyasette uzun yıllar il ve ilçe teşkilatlarında görev ve sorumluluk aldım.  İYİ Parti kuruluş aşamasından beri cesurlar hareketinin içindeyim.  Partim ne görev verdiyse tereddütsüz parti disiplini içerisinde yerine getirmeye çalıştım. Yerel seçimlerde partimin Süleymanpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak çalıştım” dedi.

‘İYİLİK GÜNEŞİ TEKİRDAĞ’DA DAHA PARLAK DOĞACAK’

Tekirdağ’da İyilik güneşinin daha parlak yanması için mücadele edeceklerini belirten Metiner, “Tekirdağ’ı iyilik hareketini hak ettiği menzile ulaştırmak için, iyilik güneşinin Tekirdağ ufuklarında canlı ve parlak doğmasını gerçekleştirmek, birlik,  beraberlik ve kardeşlik ülküsünü hayata geçirmek için, güçlendirmiş parlamenter sistem ile parlamenter demokrasiye dönmek için, iyi partinin ilkeleri olan, hukuk, demokrasi, adalet demek için, iş, aş, hürriyet demek için, milli egemenlik demek için, önce millet/sadece millet demek,  açık dürüst ve hesap verebilir olmak için,  eleştiriye açık ve özgür düşünceli olmak için, milli menfaatlerimizi her alanda ön planda tutmak için, küskünlerimizle kucaklaşıp,  STK’lar ile istişare edip, iş çevreleri ile diyalog kuracağız, basın dünyamızla dirsek temasında olup böylelikle sokağın nabzını en ciddi şekilde hep birlikte beraber tutacağız” diye konuştu.

‘TEKİRDAĞ’I İYİ PARTİ’NİN KALESİ YAPACAĞIZ’

Tekirdağ iyi olacak Türkiye iyi olacak şimdi İyi’lik zamanı düsturu ile yola çıktıklarını ifade eden Metiner, “Partimizi Trakya’nın kalesi yapacağız. Bunları yaparken asla kimseyi bölmeyeceğiz, asla kimseyi kutuplaştırmayacağız, aksine birleştirip bütünleştirecek ve kucaklaştıracağız. İYİ partinin farkı budur. Sizlere söz veriyorum, tüm teşkilatımızda katılımcı demokrasi hayata geçecek. Kapılarımız ardına kadar açık, yönetimimiz şeffaf olacak. Birlikte karar alacak birlikte uygulayacağız.  Ben değil Biz olacağız asla yalnız yürümeyeceğiz.  Birlikte daha iyi daha güçlü olacağız. Çünkü hepimizin bildiği gibi bu makamlar sorun ve isteklerden kaçma değil aksine sorun ve isteklerinin üzerine giderek onları çözme, yerine getirme makamlarıdır. Gerekirse gençlik kolları kardeşlerim ile bayrak asacağız, cesur yürekli kadın hareketiyle birlikte kapı kapı dolaşacağız. Partimizi ilk genel seçimde sandıktan birinci parti olarak çıkartacağız, Tekirdağ’ı İYİ Parti’nin kalesi yapacağız. Bizler siyaseti temiz bir geçmiş, güven veren bir anlayış, ufku geniş ve doğrular üzerinden yapmak için,  yapılacak olan İyi Parti 2. olağan il kongremizde il başkanlığına güçlü ve liyakatlı yol arkadaşlarım ile adayız, kararlıyız, inançlıyız, güçlüyüz, hazırız, Tekirdağ iyi olacak Türkiye iyi olacak şimdi İyi’lik zamanı” sözlerini kaydetti.

Basın açıklamasının ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Metiner, daha sonra ise kendisine desteğe gelen delege ve partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR