Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMİYİ PARTİ'DEN MHP'Lİ BAŞKANA SERT CEVAP

İYİ PARTİ’DEN MHP’Lİ BAŞKANA SERT CEVAP

MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk’ün İYİ Parti’ye İP diye ifade etmesi ve 2 milletvekili hedefine İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı’dan sert cevap geldi.

“İP NE DEMEK AÇIKLASINLAR”

İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, “MHP İlçe Başkanı önce İP ne demek onu çıksın açıklasın. Biz de o parti de görev yapmış insanlarız. Şimdi İYİ Parti’de görev yapıyoruz. Bugüne kadar MHP teşkilatına olsun, üyelerine, MHP Genel Başkanına hiçbir şekilde hakaret etmedik. Buna da özen göstermeye çalışıyoruz. Burada küçük bir şehir de yaşıyoruz. Hepimiz yüz yüze bakıyoruz. Yarın öbür gün yüz yüze geleceğiz. Sonra yüzü kızaracak. Ayıp olacak. Bu şekilde ithamlarla, anlamsız ifadelerle ne iki partinin arasını ne de vatandaşların arasını germeye gerek yok” dedi.

BİR TANE BİLE ÇIKARTAMAZLAR

Ali Darıcı açıklamasında, “Bu ithamlarla siyasi beslenmelerini hiç tasvip etmiyorum. Bu şekilde davranarak ellerine ellerine hiçbir şey geçmez. Bu şekilde 2 Milletvekili hiç çıkartamazlar. MHP’den 2 tane Milletvekili çıkartacağını iddia etmiş. Onlar 1 tane Milletvekili çıkarsın, Hüseyin Üretürk’e istediği en kral yerden ona takım elbise alacağım. Ben siyasi tecrübelerime dayanarak bunu söylüyorum. Herhangi bir partinin oy verenlerine karşısına alacak ithamlarda bulunmak o partiye de söyleyen kişiye de hiçbir fayda sağlamaz. Biz dava açmayı düşünmüyoruz” diye konuştu.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR