Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMİSTİFALAR İLE İLGİLİ AĞIR KONUŞTU

İSTİFALAR İLE İLGİLİ AĞIR KONUŞTU

AK Parti eski İl Başkanı Ahmet Akçay ile AK Parti 5’inci dönem İl Başkan Yardımcısı Recep Nişancı’nın AK Parti’den istifa etmesiyle ilgili AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan açıklamada bulundu.

“SOKAĞIMIZIN ÖNÜNÜ TERTEMİZ YAPACAĞIZ”

İstifalar ile ilgili konuşan Mestan Özcan, “Ahmet Akçay istifasını sosyal medyada yapmış. Daha sonrasında kimler etti, edecek pek bir bilgimiz yok. 4 aydır İl Başkanlığı görevindeyim. Geçmiş dönemde AK Parti’de görev almış arkadaşlarımız, fikren, ruhen, aklen ve bedenen de ayrılabilirler. Sonuçta demokratik bir ülkede yaşıyoruz. Herkes kararları almakta serbest. Tabi biz AK Partili dava arkadaşlarımızla birlikte liderimiz Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çatısında bu davayı nefesimiz bitene kadar koruyup kollamaya and içmiş insanlarız. En azından ben böyleyim. Herkes kendi kararlarında serbesttir. Biz işimize bakacağız. Ben itibarlı bir AK Parti İl Başkanlığı yapmak istiyorum. Bu konuda da gayretim ve mücadelem var. Herkese de kucak açmış durumdayım. Bizler her konuda mücadelemizi vereceğiz. Sokağımızın önünü tertemiz yapacağız.

“ONLAR HİÇBİR ZAMAN AK PARTİ’Lİ OLAMAMIŞLAR”

Ahmet Akçay ile Recep Nişancı’nın AK Parti’den istifasını Mestan Özcan şu şekilde yorumladı; “Ahmet Akçay ile Recep Nişancı AK Partiden şunun için kopmuşlardır. AK Parti’li olamamışlardır bu yüzden kopmuşlardır. Bu partide, bu davada olanlar hiçbir zaman bu partiden kopmazlar. Onlar hiçbir zaman olamamışlar. Olamadıkları içinde kopmuşlar gitmişler. Taştan bir toz çeker gider” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR