Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMİSKELEDE Kİ GÖRÜNTÜ ŞOK ETTİ !

İSKELEDE Kİ GÖRÜNTÜ ŞOK ETTİ !

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yoğun çaba gösterilerek hayata geçirilen Süleymanpaşa Rumeli İskelesinin yürüyüş yolunun boyalarının atması çirkin görüntü oluşturdu.

Yıllardır atıl durumda olan ve kullanılmayan iskelenin yeniden yapılmasıyla içerisinde çok sayıda sosyal alan oluştu ve vatandaşlar yoğun olarak kullanmaya başladı. Son günler de iskelede ki boyalarının kabuklarının atması şok görüntü oluşturdu. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in mega projelerinden olan Rumeli İskelesi’nde deniz suyundan kaynaklanan nem ve rutubet nedeniyle iskelenin üzerinde yeni yapılan boyaların kabuklarının attığı görüldü.

KALICI ÇÖZÜM GEREKİYOR!

Hafta içi sahilde vakit geçirmek isteyen vatandaşlar iskelede ki oluşan görüntünün bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiğini belirttiler. Kalıcı çözüm yapılması gerektiğini belirten vatandaşlar, “Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Süleymanpaşa’nın her yerinde çalışmalar sürdürüyor. Süleymanpaşa iskelemiz turizm ve tanıtım açısında çok önemli bir değer oldu. Diziler de de buraların görüntüleri kullanılıyor. Bir an önce bu görüntünün ortadan kaldırılacağına inanıyoruz. Fakat kalıcı bir çözüm oluşturularak yapılmasını istiyoruz. Çünkü deniz suyunun sürekli bu boya kabuklarını atabilir” dediler.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR