İLK KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİLER « Tekirdağ Günaydın Gazetesi

31 Temmuz 2022 - 22:29

İLK KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİLER

İLK KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİLER
Son Güncelleme :

25 Temmuz 2020 - 17:55

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı atamasını gerçekleştirdiği ilçe başkanları içerisinde ilk kongresini gerçekleştirdi.
Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı binasında düzenlenen 1. Olağan Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı kongresinde bayrak değişimi oldu. Kurucu İlçe Başkanlığını Hüseyin Arıcan’ın yaptığı Süleymanapaşa İlçe Başkanlığına Kongrede tek aday olan Hüseyin Ün oldu.

İLKELİ SİYASET YAPACAĞIZ
Delegelerin tamamının oyunu alan Hüseyin Ün Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Seçildi. Kongrede açıklamalarda bulunan Hüseyin Ün : ” Bu davada ilkeli siyaset yaparak liyakatı esas alan, eş, dost ve akraba kayırmacılığı yapmadan. Kanunlar karşısında herkezin eşit şartlarda, insan onurunun korunacağı, insanı hedef alan adaletin üstün olacağı bir Tekirdağ ve Türkiye için çalışacağız. Hiç durmadan, gayret ve ilkelerimizden vazgeçmeden girilmemiş gönül, dokunulmazlık kalp bırakmayacağız. Sizlerle Omuz omuza çalışmaktan onur duyuyorum.” Dedi.

HÜSEYİN ÜN KİMDİR ?
1976 Hayrabolu doğumludur. İlk – Orta ve Lise Öğrenimini Tekirdağ’da Tamamladı. Trakya Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümü Mezunudur. 20 Yıldır doğalgaz sektöründe ticaret yapmaktadır. Evli ve 1 Çocuk Babasıdır.