Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMİÇÖZ'ÜN İSTİFASINA ALBAYRAK İLE YÜKSEL'DEN AÇIKLAMA

İÇÖZ’ÜN İSTİFASINA ALBAYRAK İLE YÜKSEL’DEN AÇIKLAMA

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü İbrahim İçöz emeklilik kararını aldığını duyurarak görevinden istifa etti. İbrahim İçöz’ün yerine TESKİ Genel Müdürlüğü görevini vekaleten TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Turhan TOPRAK yürütecek.

“EMEKLİLİK HER DEVLET MEMURUNUN HAKKIDIR”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Her devlet memuru emeklilik hakkı geldiği zaman emeklilik kararı alabilir. İbrahim İçöz’de bunu kullandı. Hayırlı olsun. Ben bugüne kadar ki hizmetleri için kendisine teşekkür ediyorum. Turhan Toprak şuan vekaleten yürütecek. Şuan da yeni TESKİ Genel Müdürü için erken. Bekleyelim biraz daha” dedi.

“İÇÖZ GİTTİ DİYE TESKİ’DE SORUNLAR BİTMEDİ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise, “Hayırlı olsun. Bundan sonraki hayatında Allah sağlık, mutluluk, huzur versin. İbrahim İçöz hocayı severdik. Ufak tefek sorunlar yaşadık mı? Evet yaşandı ama TESKİ’nin sorunları İbrahim İçöz’den daha önce başlamıştır. İbrahim İçöz göreve geldiğinde bütün sorunları kucağında buldu. Hakkında hayırlısı olsun” dedi. Emeklilik kararının ardında Cüneyt Yüksel’in de bir etkisinin olduğunu düşünüyor musunuz sorusuna cevap veren Cüneyt Yüksel, “Sanmıyorum. Yaptığınız işten eminseniz, verdiğiniz kararların işinizle değil stres ile alakalıdır. TESKİ’de şöyle bir gerçek var. TESKİ genel itibariyle bir sorun var. İbrahim İçöz gitti diye TESKİ’de sorunlar bitti diye bir şey yok. Çünkü sorunların kökeni geçmişten kaynaklı” ifadelerine yer verdi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR