Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMHEYBET RESTORANT-KASAP HİZMETE GİRDİ

HEYBET RESTORANT-KASAP HİZMETE GİRDİ

Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Sami Kayın’ın Hürriyet Mahallesi Çandarlı İbrahimzade Caddesi üzerinde Heybet isimli kasap restorant konseptindeki yeni işyeri yakında hizmete girdi. Ramazan boyunca sadece kasap reyonun hizmette olacağı restorant bayram sonu ise müşterilerine kapılarını açacak.

HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE AÇILDI

Tekirdağ’da sebze meyve komisyonculuğu ve manav hizmetleri yürüten Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik ile Pazarcılar Odası Başkanı Sami Kayın Hürriyet Mahallesi’nde restorant açtı. Kasap restorant konseptindeki yeni işyerinin işletmeciliğini ise Kayın’ın oğlu Batuhan Kayın yapacak. İlk etapta 200 sandalye kapasitesine sahip olan restorantta aynı zamanda kasapta bulunuyor.

TEKİRDAĞ’A KALİTELİ BİR MEKAN KAZANDIRDIK

Açılışla ilgili olarak açıklama yapan İşletmeci Batuhan Kayın, “Hürriyet Mahallesi Çandarlı İbrahimzade Uçak Park karşısında işyerimizi bugün itibarıyla açtık. Ramazan boyunca kasap reyonumuz açık olacak. Ramazan’dan sonra ise reestorantımızda aktif hizmet vereceğiz. Kısa bir süre içinde ise pişmiş et hizmetimiz başlayacak. Geniş ferah bir alana sahibiz. Tekirdağ’a güzel kaliteli bir mekan kazandırdık. Fiyatlarımız uygun. Şimdilik 20 çalışanımız var. Bu rakam artacak. Daha çok mangalda et menülerimiz olacak. Kapılarımızı açtık misafirlerimiz bekliyoruz.” Dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR