Pazar, Haziran 16, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMHAFTASONU MÜJDESİ YALAN OLDU!

HAFTASONU MÜJDESİ YALAN OLDU!

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül’ün 12 Haziran 2021 tarihinde Altınova Millet Bahçesi projesi bir içerisinde ihaleye çıkılarak proje başlayacak” müjdesinden 3 ay geçmesine rağmen halen ses soluk çıkmadı.

ÜÇ AYDIR PROJEDEN SES SOLUK YOK

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un girişimleriyle Altınova Mahallesi’nde bulunan askeriyeden 70 dekarlık arazi alındı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in seçim vaatleri arasında yer alan dev projelerden biri olan Altınova Millet Bahçesi projesi ile ilgili AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül 12 Haziran 2021 tarihinde sosyal medyadan hafta sonu müjdesi diyerek şu ifadeleri kullandı; “Kıymetli Süleymanpaşalılar, sizlerle güzel bir hafta sonu müjdesini paylaşmak istiyorum. Süleymanpaşa Altınova Millet Bahçemizin tüm proje çalışmaları tamamlandı. Bir ay içerisinde ihaleye çıkıyor. Öncelikle Süleymanpaşa’mıza sonrasında tüm Tekirdağ’ımıza hayırlı olsun” dedi.

“İHALE ASKIYA ÇIKMADIĞINA GÖRE PROJE Mİ ASKIYA ALINDI”

Aradan 3 ay geçmesine rağmen Millet Bahçesi ile ilgili ne AK Parti İl Başkanlığı ne AK Parti Milletvekilleri ne de Süleymanpaşa Belediyesi’nden Millet Bahçesi’nin ihalesi ile ilgili tek açıklama yapılmadı. Vatandaşlar Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in mega projelerinden olan Millet Bahçesi projesi’nin ne durumda olduğunu merak ederken, “ihale askıya çıkmadığına göre proje mi askıya alındı” ifadelerini kullanıyor. Her fırsatta Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini belirtilen tarihte bitirilmemesini eleştiren AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ın Millet Bahçesi konusunda ne açıklama yapacağı da merak konusu oldu.

ERTAN GENCE

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR