Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelGÖNÜL SOFRALARI İLGİ GÖRÜYOR

GÖNÜL SOFRALARI İLGİ GÖRÜYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Gönül Sofrası adı altında her akşam ayrı bir mahallede düzenlenen iftar organizasyonları Kumbağ Mahallesi’nde devam etti.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in de katıldığı ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandığı Gönül Sofrası’nda, Başkan Yüksel mahalle sakinlerini dolaşarak Ramazan-ı Şerif’lerini tebrik etti.

“KUMBAĞ’IN KALKINMASI İLE İLGİLİ NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

“Yaklaşık 50 bin kişi ile aynı sofrada iftar açmak için uğraş içinde girmiştik. Allah’a hamdolsun, Yüce Yaradan yardım etti. 50 bin hemşehrimiz ile birlikte oruçlarımızı açtık, açıyoruz. Kumbağ mahallemizde bu kardeşlerine sahip çıkan, aynı sofranın etrafında bizimle birlikte oruçlarını açan herkesten Allah razı olsun. Siz bize sahip çıktınız; biz de boynunuzu yere indirmeyeceğiz. Çok çalışacağız. Mahallemizin ve şehrimizin kalkınması ile ilgili ne gerekiyorsa yapacağız. Bu konuda kuşkunuz olmasın” dedi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in konuşmasının ardından iftar saati gelirken oruçlar dualarla birlikte açıldı. Pamuk Helva, Osmanlı Macunu ve şerbet ikramının da yapıldığı Kumbağ Mahallesi iftarı vatandaşların yüzünde oluşan huzur ve mutluluk görüntüleri ile sona erdi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR