Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGOLDHAN OTEL 2'İNCİ YAŞINDA BÜYÜK BAŞARI SAĞLADI

GOLDHAN OTEL 2’İNCİ YAŞINDA BÜYÜK BAŞARI SAĞLADI

34 oda 70 kişi kapasitesiyle Tekirdağ’da hizmet veren Goldhan Otel 2’inci yaşında Otelz üzerinden 9,5 Booking üzerinden 9,2 oranında müşteri memnuniyet ödülü kazanmanın onurunu ve gururunu yaşıyor.

Goldhan Otel Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, 2’inci yılına girmenin mutluluğunu şu ifadelerle anlattı. “İnternet üzerinden Otelz ve Booking gibi bir çok site var. Müşterilerin yoğun olarak rezervasyon yaptığı yerler burası. 2019 yılında Goldhan Otel olarak Otelz’den gelen memnuniyet 10 üzerinden 9,5, Booking üzerinden ise 9,2’dir. Bu puanlar önemli. Bizim ne kadar kaliteli bir hizmet verdiğimizin göstergesidir.

Bugün ikinci yılımızı kutluyoruz. Biz açılana kadar yatak sayısı kısıtlıydı. Biz açıldıktan sonra biraz daha bu sektörde insanlara öncü olduk. Bu sektöre girmelerinde cesaretlendirdik. Turizm açısından gün geçtikçe yabancı turistlerin geldiği, geçiş noktasından ziyade Tekirdağ’a girip alışverişini yaptığı nokta olmaya doğru ilerliyor. Biz de bu yönde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Biz 2’inci yaşımızda Tekirdağ halkına ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR