Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGÖKHAN METİNER: "İYİ PARTİ UMUTLARA IŞIK TUTMUŞTUR"

GÖKHAN METİNER: “İYİ PARTİ UMUTLARA IŞIK TUTMUŞTUR”

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Adayı Gökhan Metiner, İYİ Parti’nin 2’nci kuruluş yıldönümünde bir mesaj yayınlayarak, İYİ Parti’nin Türkiye’de umutların karardığı bir dönemde ortaya çıkarak umut ışıklarını yeşerttiğini kaydetti.

İYİ PARTİ TÜRK SİYASET SAHNESİNE GÜNEŞ GİBİ DOĞMUŞTUR

Cesurlar Hareketi’nin Türk Siyaset sahnesine güneş gibi doğduğunu ifade eden İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Adayı Mali Müşavir Gökhan Metiner, “Bu bir iktidar yürüyüşüdür. Bu insanımız için, bir özgürlük yürüyüşüdür. Bu devletimiz için, bir itibar yürüyüşüdür. Bu milletimiz için, bir demokrasi yürüyüşüdür. Bu, güçlü Türkiye yürüyüşüdür.”  diyerek, İYİ Parti ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde,  “Cesurlar hareketi”  olarak Türk siyaset sahnesine Güneş gibi doğmuştur” dedi.

CESARET BULAŞICIDIR

İYİ Parti’yi yukarılara taşımak için emek harcayanlara teşekkür eden Metiner, “Cesaret bulaşıcıdır diyerek çıktığımız bu meşakkatli yolda en başından beri en önemli görev ve sorumluluklar cesur parti kurucularımıza ve birbirinden değerli teşkilat mensuplarına düşmüştür. Başta Sayın Genel Başkanım Meral Akşener ve Sayın Milletvekilim Enez Kaplan Bey olmak üzere,  kıymetli teşkilat mensupları; İYİ PARTİ bayrağını en yukarıya taşıyacak kadroları kurmak için gece gündüz demeden büyük güç ve emek harcadık” diye konuştu

UMUTLAR ALEVLENDİYSE MİLLETİN İYİ PARTİLİLERE GÜVENİNDENDİR

Artık İYİ Parti sayesinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına vurgu yapan Metiner, Kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla tüm ülke bizlere güvendi ve inandı. Kuruluşumuzdan bu tarafa ciddi yol yürünerek, canım Ülkemin İYİ olması için her türlü çabayı sarf ettik ve sarf etmeye de azim ve kararlılıkla devam edeceğiz.  Bugün Ülkemde umutlar tekrar alevlendiyse milletimizin bize, İYİ Partililere inanç ve güvenindendir. Biz İYİ partililer Sayın Genel başkanımız Meral Akşener hanımefendinin önümüze koyduğu hedefe, gösterdiği çizgiden ayrılmadan öncelikle Tekirdağ’ımızda hiç durmadan çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diye sözlerini tamamladı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR