Pazar, Haziran 16, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETGÖKHAN METİNER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

GÖKHAN METİNER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığında yapılacak değişiklik ile ilgili adaylığını açıklayan ikinci isim Gökhan Metiner oldu.

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen tüzük kurultayının ardından, Tekirdağ İl Başkanlığında değişiklik olup olmayacağı gündeme gelmişti. Bunun üzerine Ramazan ayında Parti üyelerine ve il yöneticilerine bir iftar yemeği düzenleyen İş adamı Şaban Terzi İl Başkanlığına adaylığını ilk açıklayan isim olmuştu. Gece saatlerinde ise İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı için Gökhan Metiner kişisel sosyal medya hesabı üzerinden il başkan adayı olduğunu takipçilerine duyurdu.

GÖREVDEN HİÇ BİR ZAMAN KAÇMADIM

İl Başkan adayı olduğunu açıklayan Gökhan Metiner kişisel sosyal medya hesabı üzerinden ; ‘’Kıymetli Tekirdağ’lı hemşerilerim, İYİ PARTİ kuruluş aşamasından bugüne kadar parti hiyerarşisi ve disiplini içerisinde çeşitli görevler ve sorumluluklar aldım. İYİ PARTİ ile ilgili Siyasi gündem olarak uzun zamandır yapılan tüzük kurultayından sonra İl başkanlığı ataması yapılacağı konuşuluyor. Bu duruma istinaden de kıymetli basın mensupları başta olmak üzere çevremdeki herkes bana İl başkanlığı ile ilgili sorular soruyor.Sevgili basın mensupları ve Tekirdağlı hemşerilerim.En baştan bu tarafa Tekirdağ’a hizmet etmek ve partime güç katmak amacı ile çıktığım bu yolda “Gayret benden Tevfik Allah’tan” diyerek elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Takdir teşkilatımın ve Tekirdağ’lı hemşerilerimindir.Diğer taraftan biz hiçbir zaman görevden kaçmadık. Parti disiplini içerisinde çalışarak İYİ PARTİ aidiyetini en üst noktaya taşımaya çalıştık. Bunun içindir ki partimin yapılacak İl Kongresinde İl başkanı adayıyım.’ Şeklinde yayınladığı mesaj çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR