Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGELECEK PARTİSİ'NİN A TAKIMI BELLİ OLDU

GELECEK PARTİSİ’NİN A TAKIMI BELLİ OLDU

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığının yönetim kurucu yönetim kurulu üyelerinin belli olmasının ardından ilk yönetim kurulu toplantısı Korona Virüs salgını nedeniyle Video Konferans sistemi ile gerçekleşti.

Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Recep Nişancı başkanlığında toplanan Gelecek Partisi İl Yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı gerçekleştirildi. Korona Virüs pandemi salgını nedeniyle kurucu yönetim ilk toplantısını video konferans sistemi ile gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantı’da il başkan yardımcıları ve görev dağılımı yapılırken İlçe koordinatörlerinin de ataması gerçekleştirildi.

GÖREV ALAN TÜM ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLERİM

Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’Partimizin kurucu il yönetim kurulunu geçtiğimiz hafta siz değerli halkımız ile paylaşmıştık. Kurucu il yönetimini kurmamızın ardından, Dünya’nın ve Ülkemizin mücadele ettiği Korona Virüs pandemi salgını nedeniyle ilk yönetim kurulu toplantımızı Video Konferans sistemi ile gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz ilk toplantımızda parti yönetim kurulumuzun arasında görev dağılımlarını ve ilçe koordinatörlerinin atamasını gerçekleştirdik. İl Yönetim kurulunda ve yürütme kurullarında görev alan tüm arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar dilerim. İlçe koordinatörü olarak atanan arkadaşlara da görevlerinde başarılar dilerim. Yapmış olduğumuz görev dağılımının İlimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.’’ Şeklinde konuştu.

İşte Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu’nun Görev Dağılımı

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR