Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGELECEK PARTİSİ'NDEN YÜKSEL'E ELEŞTİRİ

GELECEK PARTİSİ’NDEN YÜKSEL’E ELEŞTİRİ

Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Ün, Süleymanpaşa Belediyesinin yapımına devam ettiği Seyir Terası merdivenlerinin olduğu yere Reklam görsellerinin yapıştırılmasına tepki gösterdi.
Yaptığı Basın açıklamasında ‘Reklamı Bırakın, artık iş yapmaya başlayın’ diyen Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Ün, o bölgede yapılan reklam görselinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü gölgede bıraktığını ve bunu yapmaya kimsenin hakkının olmadığını belirtti.
ORAYA YAKIŞAN ATATÜRK’ÜN RESMİDİR
Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Ün; ‘’ Süleymanpaşa Belediyesinin reklam yapmaktan öte gidemediği seyir terasında son olarak yapılan reklam görselleri yerine yakışmamıştır. Hemen yanında bulunan Ülkemizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin kat kat büyüğü olarak konulan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in resmi oraya yakışmamıştır. Bu noktada Süleymanpaşa Belediyesinin gereğini yapmasını orada ki reklam görselini kaldırararak o bölgeye yakışan bir şekilde Ülkemizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini koymasını temenni ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
REKLAM YAPMAKTAN ÖTEYE GİTMENİN ZAMANI GELDİ
Süleymanpaşa Belediyesinde seçimden bu yana yapılan hizmetlerin reklamdan öteye gidemediğini belirten Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Ün, ‘’Göreve geldiği günden bu yana önceki dönem Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın projelerini yenileyerek, isimlerini değiştirip vatandaşlarımıza yeni bir hizmetmiş gibi sunmaktan vazgeçilmesi gerekmektedir. Yapılan icraatlar reklamdan öte geçememiştir. İlçemiz her geçen gün vakit kaybetmektedir. İcraat yapmanın zamanı geçmektedir. Vatandaşlarımıza verdiğiniz vaatlerden henüz gerçekleşen bir icraatiniz yok. Bu icraatlar ile ilgili ne zaman bir çalışma gerçekleştireceksiniz merak ediyoruz.’’ Dedi.
SELEB, BELEDİYE BİNASI PROJELERİ NE OLDU
Seçim zamanında verilen vaatlerin durumunu soran Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN; ‘’ Seçim zamanı Süleymanpaşalı vatandaşlarımıza verilen Seleb, 1 yıl içerisinde belediye bınanızı yaparak oradan hizmet vermeye başlayacağınız sözleri ne oldu ? Bu projelerde ki son durum nedir ? Bizler bu projeler ile ilgili açıklamaları ve atılacak adımları beklediğimizi belirtmek isterim.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.
BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR