Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGELECEK PARTİSİ TEŞKİLATLANMAYA DEVAM EDİYOR

GELECEK PARTİSİ TEŞKİLATLANMAYA DEVAM EDİYOR

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı ilçe başkanlarının atamasını gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, Çorlu ve Süleymanpaşa  ilçe başkanlarının atamasını gerçekleştiren İl Başkanlığı, Kapaklı ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı binasında gerçekleşen Kapaklı İlçe Başkanı atama törenine, İl Başkanı Recep Nişancı, Kadın Kolları Başkanı ve İl Yönetim kurulu üyeleri katıldı. Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından Kapaklı İlçe Başkanlığına Mehmet Çetin’in ataması gerçekleştirildi. İl Binasında gerçekleşen törenle Kapaklı İlçe Başkanı Mehmet Çetin’e yetki belgesi Kurucu İl Başkanı Recep Nişancı tarafından verildi.

SEÇİMLERE KENDİ PARTİMİZ İLE GİRECEĞİZ

Gelecek Partisi Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Recep Nişancı, törende yaptığı konuşmada; ‘’ Bildiğiniz gibi tek tek ilçe başkanlarımızı açıklıyoruz. Önce Çorlu ilçe başkanımızı açıkladık, daha sonra Süleymanpaşa ilçe başkanımızı açıkladık. Şimdi Kapaklı ilçe başkanımızı açıklıyoruz. Bu hafta sonuna doğru’da Saray ve Şarköy’ü tek tek açıklayacağız. Kapaklı’dan sonra Saray ilçemizi de açıkladıktan sonra seçime girme yeterliliğimiz olmuş oluyor. Daha sonra da hemen yönetimleri oluşturup hemen kongre sürecimizi başlatacağız. Kongremizi de gerçekleştirince genel merkezimizin açılışını yapacağız. Açılış sonrasında ise büyük kongremiz yapılacak çok büyük bir ihtimalle seçimlere kendi partimizle inşallah katılacağız herhangi bir aksilik olmazsa’’ dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR