Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMFIRAT DOĞAN'DA ŞEHİT DÜŞTÜ

FIRAT DOĞAN’DA ŞEHİT DÜŞTÜ

 Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesindeki kavgaya müdahale sırasında görev arkadaşı şehit olan kendisi de ağır yaralanan Bekçi Fırat Doğan 80 gündür yaşam mücadelesini kaybetti.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 14 Temmuz 2021 tarihinde silahlı kavga ihbarına giden bekçilere ateş edilmesi üzerine Bekçi Fırat Doğan ağır yaralanmış Bekçi Gökçen Koşal şehit düşmüştü. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınan Fırat Doğan’ın (30) 17 gün sonra hamile olan eşi Nesibe Doğan’ın Yağız Alp adındaki bebeğinin doğumu gerçekleşmişti.

Doğan Tekirdağ Şehir Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne sevk edilmişti. 80 gündür tedavi gören Doğan yaşam savaşını kaybetti.

EGM: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Emniyet Genel Müdürüğü (EGM), sosyal medya üzerinden Doğan’ın şehit olduğunu duyurdu. Açıklamada, “Tekirdağ Süleymanpaşa ilçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Çarşı ve Mahalle Bekçisi Fırat Doğan, 14.07.2021 tarihinde görevi sırasında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanmış, tedavi gördüğü İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde 03.10.2021 günü kurtarılamayarak şehit olmuştur. Aziz şehidimize Alah’tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar dilerim” ifadeleri yer aldı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR