Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETFATİH ALTINTAŞ; "SİZLERDEN BİRİ OLARAK TEKİRDAĞ'A HİZMET İÇİN GELİYORUM"

FATİH ALTINTAŞ; “SİZLERDEN BİRİ OLARAK TEKİRDAĞ’A HİZMET İÇİN GELİYORUM”

Zafer Partisi 1. sıra Tekirdağ Milletvekili adayı Fatih Altıntaş “Sizlerden biri olarak Tekirdağ hizmet ve Tekirdağ temsil için geliyorum” diyerek Tekirdağ halkından destek istedi.

Fatih Altıntaş yaptığı açıklamada, “1988 Yılının Ağustos ayında, Tekirdağ Çorlu’da dünyaya geldim, Çerkezköy’de büyüdüm ve yaşamaktayım.1938 Bulgaristan Deliorman Bölgesinden Göç etmiş bir Türk Ailesine Mensubum. İlk ve Ortaokul eğitimimi Çerkezköy Cumhuriyet İlköğretim Okulunda bitirdim. Çerkezköy Pakize Narin Süper Lisesi’nden 2006 yılında mezun oldum.2007 Yılında Ankara’da Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İngilizce İnşaat Mühendisliği Bölümünde Yükseköğretim hayatına başladım.2012 yılında mezun olduktan sonra iş hayatına atıldım. 2017 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Bölümü Ana Bilim Dalında ‘ Yapı İşletmesi ‘ yüksek lisansımı tamamladım. İş hayatımın yoğunluğu nedeniyle Doktora çalışmama ara vermek zorunda kaldım.

Mesleğimle ilgili olarak SAP2000,İDECAD, AutoCAD, MATLAB ve Microsoft Excel gibi bilgisayar programlarını kullanmaktayım. İleri derecede İngilizce bilmekteyim.

Taekwondo, Kick Boks, Fitness ve Vücut geliştirme gibi hobilerle uğraşıyorum. Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu Sertifikalarım vardır.

Üniversiteden mezun olduktan sonra, uzun bir süre Çorlu, Çerkezköy bölgelerinde ki Organize Sanayi ve Avrupa Serbest Bölgelerinde ki Fabrika Sanayi Yapılarında Çalıştım. Konut Projelerinde ve Yapı Denetim Firmalarında tecrübelerim vardır. Belli bir süre Gayri Menkul Değerleme Uzmanlığı yaptım. Birçok İnşaat Projesinde Proje Müdürlüğü ve Şantiye Şefliği yaptım.

Siyasi hayatıma Kıymetli Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Zafer Partisi ile başladım. Genel Başkanımın talimatıyla Büyük Taarruz ile aynı tarih olan 27 Ağustos 2022 Tekirdağ Kurucu İl Başkanlığına atandım. Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu ise 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma gününde yaptım. Atatürk Çizgisinde bir Türk Milliyetçisi olarak, Cumhuriyetin temel değerlerine, Milli, Üniter ve Laik Devlete sadık kalacağıma söz veriyorum.

Evliyim ve Baybars Zafer adında bir çocuk sahibiyim.

Sizlerden biri olarak Tekirdağ hizmet ve Tekirdağ temsil için geliyorum” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR