Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMEVLENECEKLERE MÜJDE! BU FIRSATLAR KAÇMAZ

EVLENECEKLERE MÜJDE! BU FIRSATLAR KAÇMAZ

Tekirdağ’da Şato Davet Salonu  bir çok organizasyonda müşterilerine kaçırılmayacak kampanyalar düzenlerken evlenecek çiftlere ise, “Hayal sizden gerçekleştirmesi bizden” sloganını duyurdu.

Evlenecek çiftlere Şato Davet Salonlarında 2020 organizasyonları ve kampanyaları devam ediyor. Şato Davet Salonları Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Taşhan firma hakkında Tekirdağ Günaydın Gazetesi’ne açıklama yaparak kampanyalar hakkında bilgi verdi.

Tuncay Taşhan yaptığı açıklamada, “Öncelikle organizasyonlarımız evlenme düğünü, sünnet düğünü, kına vs. bunları yapıyoruz. Söz, nişan, kurumsal firmaların organizasyonlarının düzenlenmesi, konferanslar, profesyonel şekilde açılışlarının yapılması ve açılan firmanın Trakya bölgesinde reklamlarının yapılması konularında hizmetlerimiz devam ediyor” dedi.

7 YILDIZLI OTELDE BALAYI HEDİYESİ

Çiftlerin hayallerindeki organizasyonu gerçekleştirmek için Şato Davet Salonlarındaki hizmetleri anlatan Tuncay Taşhan, “Evlenecek çiftlerimize 35 bin TL’lik paket programımız var. Bu pakette neler var? 500 kişilik organizasyon, piyanisti, kamera fotoğraf çekimi, masa sandalye süslenmesi, 7 katlı pasta, davetlililere yapılacak ikramlar, yürüyüş yolları, düğün alayına davul, klarnet, kamera gönderimi, buradaki düğün töreninde meyve, kuru pasta ikramları ve balayı hediyemiz var. Balayı hediyemiz, Marmaris’te Aqua Park Klup Marmara. 7 Yıldızlı otelde 3 gece 4 günlük ultra her şey dahil bir balayı imkanı da sunuyoruz.  Bunların hepsi 35 bin TL. Bunlar yetiyor mu hayır. İçinde gelinlikte var. Hediye çeklerimiz var. Anlaşmalı olduğumuz mobilya firmalarında geçerli olmak üzere yüzde 40 indirim alıyorlar. Bizim gelinliğimiz beğenilmediği taktirde anlaşmalı olduğumuz gelinlikçiden istediği gelinliği alıyor ve hesabından 2 bin TL indirim alıyorlar. Anlaşmalı olduğumuz damatlık firmalarından da yüzde 50’ye kadar indirim imkanı sunuyoruz. Evlenecek çiftlerimiz hayallerini Şato Davet Salonunda gerçekleştirecek. Biz her zaman diyoruz. Hayal sizden gerçekleştirmesi bizden” dedi.

12 AY SIFIR FAİZ İMKANI

Sıfır faiz ile kredi imkanı sunduklarını belirten Tuncay Taşhan, “Ayrıca Şato Davet Salonlarında başka kampanyalarımızda devam ediyor. 2020 yılı için yeni konseptlerimiz var. Müşterilerimize gelinlik ve damatlık hediye ediyoruz. Onun haricinde düğününü Şato Davet Salonunda yapanlara kına gecesi bizden hediye. Komple her şeylerini ücretsiz yapıyoruz. Trakya bölgesinin her yerinde geçerli. Bunların haricine ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kefilsiz, senetsiz banka kredisi çıkartıyoruz ve 12 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuyoruz. Anlaşmalı kuyumcu firmalarımız var. Taksit yoluyla takı konusunda da müşterilerimize fırsatlar sunuyoruz” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR