Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMEmniyet Müdüründen ÇTSO’ya Ziyaret

Emniyet Müdüründen ÇTSO’ya Ziyaret

Emniyet Müdürü ve ÇTSO başkanı Kozuovadan açıklama

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ERDUĞAN, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman KOVUZA’yı ziyarette bulundu. Ziyarette, ÇTSO başkanı Süleyman Kozuova Emniyete ile koordinasyonlu çalışma kapsamında ilçe emniyet müdürlüğüne tahsis edilen 2 araç ile ilgili çıkan bir haberden duyduğu rahatsızlığı dile getirerek. Emniyetimiz için elimizden gelenin en iyisinin yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın ifadelerini kullandı.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Kozuovayı ziyaret ederek birlik mesajı verdi. Öte yandan Erduğan, basın da çıkan ÇTSO, “Emniyete verdiği araçları geri istedi” ifadelerinin kullanıldığı haberle ilgili yazılı bir açıklama yolladı.

Yapılan yazılı bilgilendirme yazısında şu ifadelere yer verildi. “İl Emniyet Müdürlüğümüz arasındaki araç tahsisi konulu protokol kapsamındaki haberlerle ilgili açıklama yapılması lüzumu hasıl olmuştur. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü olarak, başta Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odamız olmak üzere tüm Ticaret ve Sanayi Odalarımız, tüm STK’larımız, Belediyelerimiz ve diğer paydaşlarımız ile koordineli bir şekilde, halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. İlgili haberde geçen araç tahsisi konusu ile ilgili yapılan yorumların bir yanlış anlamadan ibaret olduğu, ÇTSO ile İl Emniyet Müdürlüğümüz arasında da ilişkilerimizin tam bir koordinasyon içerisinde devam ettiği bilinmelidir. ÇTSO tarafından, halkımızın huzurunu korumaya yönelik çalışmalarımızla ilgili yapılan birçok farklı alandaki destek ve eşgüdüm her zamanki şekilde devam etmektedir. İl Emniyet MüdürümüzSayın Mehmet ERDUĞAN, Süleyman KOVUZA’ ya Emniyet Müdürlüğümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı şükranlarını iletti. Taraflar ziyaret sonrası kurumlar olarak plaket takdim etti. Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla son buldu denildi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR