Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMEdirne Valisinden Kiremitçiler Madencilik’e Ziyaret

Edirne Valisinden Kiremitçiler Madencilik’e Ziyaret

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat KIRBIYIK ve beraberinde ki heyet ile birlikte merkezi Tekirdağ’da faaliyet gösteren Kiremitçiler Madencilik Grup firmasının Uzunköprü’de bulunan maden sahasını ziyaret etti.

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat KIRBIYIK ile birlikte Vali Yardımcısı Eyyüp Batuhan Ciğerci, Uzunköprü Kaymakamı Onur Kökçü, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Taşkın Keleş, İl Tarım ve Orman Müdürü Atilla Beyazıt, Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Yıldıray Yurtseven  Buğra Han PINAR, AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Önder Kuruşar, MHP Uzunköprü İlçe Başkanı Onur Özer Ser, İl Genel Meclis Üyeleri ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ile beraber Edirne’de faaliyet gösteren kurum ve sektörleri ziyaret etti.

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve beraberinde ki heyet merkezi Tekirdağ’da bulunan Kiremitçiler Grup, Uzunköprü Maden sahasını ziyaret etti. Tesisi baştan sona dolaşan Edirne Valisi, burada işçiler ile kısa süre sohbet ettikten sonra Kiremitçiler Grup yatırımlarını yerinde inceledi. Ziyarette Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve beraberinde ki heyete Kiremitçiler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, Genel Müdür Nusret Yüksel, Genel Müdür Yardımcısı Yasin Yılmaz, Kapalı İşletmeler Müdürü Oktay Yazıcı eşlik etti.

İLİMİZDE BU DENLİ İSTİHDAM SAĞLANMASI BİZLERİ MUTLU ETTİ

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Edirne Valisi Kırbıyık; ‘’ İlimizde bu denli büyük bir yatırımın olması, bu kadar kişiye istihdam imkanı sunulması bizleri çok mutlu etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Kiremitçi ve ekibine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.’’ Dedi.

VALİMİZİ VE BERABERİNDE Kİ HEYETİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYDUK

Ziyaret esnasında Vali Kırbıyık’a eşlik eden Kiremitçiler Grup yönetim kurulu başkanı Bekir Kiremitçi; ‘’Bugün Uzunköprü tesisimizde sayın Valimiz Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve beraberinde ki heyeti ağırladık. Maden sahamızı ve tesisimizi gezdik. Sayın  valimizi ve beraberinde ki heyeti ağırlamaktan mutluluk duyduk.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR