Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMDUMANSIZIN CEFASI BİTTİ SEFASI BAŞLADI!

DUMANSIZIN CEFASI BİTTİ SEFASI BAŞLADI!

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçenin yıllardır çözülemeyen bir sorununu daha ortadan kaldırıyor. Dumansız Sanayi Bölgesi olarak isimlendirilen ve önemli tesisleri bünyesinde barındıran alanda uzun süredir kullanılamaz hale gelmiş yollar Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yeniden yapılıyor.

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçenin en önemli yatırım merkezlerinden biri olmasına rağmen yıllardır görmezden gelinerek ihmal edilen Dumansız Sanayi Bölgesi’nin yol sorununu çözüyor.

Dumansız Sanayi Bölgesi’nin tamamına yakınında bulunan bozuk yollar, bu bölgede faaliyet gösteren firmalara ve ilçe sakinlerine uzun yıllar boyunca çile çektirmişti. Bölgede Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma ile bütün yollar beton zeminle kaplanarak uzun yıllar boyunca bozulmadan hizmet verebilecek şekilde yenileniyor. Beton Yol yöntemi ile gerçekleştirilen yol çalışmaları kapsamında, Süleymanpaşa’nın kanayan yarası haline gelmiş Dumansız Sanayi Bölgesinin yolları onarılarak ağır tonajlı araçların geçişine uygun şekilde yapılıyor.

“SANAYİCİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yıllar boyunca kaderine terk edilen Dumansız Sanayi Bölgesinde sürdürülen beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yapılacak çalışmaları planladı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Dumansız Sanayi Bölgemizdeki yol sorununu ortadan kaldırdığımız beton yol çalışmalarımızda sona doğru geliyoruz. Son rötuşları yaptığımız güzergâhları inceleyerek, ekiplerimize kolaylıklar diledik. Şehrimize ve sanayicimize hayırlı olsun. Bu yolun cefasını çok çektik, sefası da çok yakında inşallah” diye konuştu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR