Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMDİKKAT! 8 MAHALLE DE TÜM GÜN SU KESİNTİSİ

DİKKAT! 8 MAHALLE DE TÜM GÜN SU KESİNTİSİ

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ) tarafından yapılacak İçme Suyu Hatlarının İrtibatı ve Deplase Çalışması nedeniyle Perşembe günü Süleymanpaşa’da 8 mahalleye su verilemeyecek.

İçme Suyu Hatlarının İrtibatı ve Deplase çalışması nedeniyle Süleymanpaşa’da Çınarlı, Aydoğdu, Zafer, Eski Cami-Orta Cami, Yavuz, Ertuğrul, Altınova, 100. Yıl mahallelerine 20 Ağustos Perşembe günü saat 06.00 ile 23.59  arasında su kesintisi yapılacak. Yetkililer vatandaşların gerekli önlemlerin alınması gerektiğini belirttiler.

TÜM GÜN SULAR KESİLECEK

TESKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Süleymanpaşa ilçesinde “İçme Suyu Hatlarının İrtibatı ve Deplase Çalışması” sebebiyle  20 Ağustos 2020 Perşembe günü çalışma yapılacaktır. Bu çalışmaya bağlı olarak; 20 Ağustos 2020 Perşembe günü 06:00 – 23:59 saatleri arasında; Çınarlı, Aydoğdu, Zafer, Eski Cami-Orta Cami, Yavuz, Ertuğrul, Altınova, 100. Yıl Mahallelerine su verilemeyecektir. Abonelerimizin gerekli tedbirleri almaları önemle rica olunur. Su kesintisi / Arıza onarımı tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak birkaç saat farklılık gösterebilir” denildi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR