Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMDEVA PARTİSİ TEKİRDAĞ'DA HAREKETLENDİ

DEVA PARTİSİ TEKİRDAĞ’DA HAREKETLENDİ

Tekirdağ da kısa bir süre önce atanan il Başkanı Hasan Çebinin Teşkilat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Demokrasi ve Atılım partisinin Genel başkan yardımcıları yaklaşan ilçe ve il kongreleri öncesinde il başkanlık binasında il yöneticileri ile buluştu.Genel başkan yardımcıları Burak Dalgın ,Ahmet Ergin ve Mkyk üyesi Tekirdağ il koordinatörü Metin Gürcan il başkanlık binasını gezdi.

Gürcan, “Tekirdağ her parti için olduğu kadar bizim için de çok önemli,Trakya’nın kalbi, çok fazla ilgi gördüğümüz aydın çağdaş,Atatürkçü cumhuriyetçi gençlerin bulunduğu bir yer. Bu sebeple bu bölgedeki çalışmaları yakından takip ediyoruz ve destekliyoruz. Sn başkanımız Çebi’nin her davetinde biz burada olup sahada çalışmaktan mutluluk duyarız” dedi

İl başkanı Hasan Çebi de teşkilat çalışmaları hakkında şu açıklamalarda bulundu:Şu ana kadar 9 ilçede il başkan adaylarımızı tespit ettik 5 ilçemizde atamalarınızı yaptık 4 ilçemiz de ise aday arkadaşlarımız belirledik en kısa süre de atamalarımız yağacağız. Atanan ilçelerimizin Kongre hazırlıkları tamamlandı Ekim ayı içerisinde hepsini tamamlayacağız.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR