Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMDEVA Partisi Genel Merkezinden Tekirdağ Çıkarması

DEVA Partisi Genel Merkezinden Tekirdağ Çıkarması

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Başkanı Yasemin Bilgel, Kurucular Kurulu üyeleri İbrahim Dönertaş ve Kemal Can Gür, Tekirdağ’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak DEVA Partisinin Devasal çözümlerini vatandaşlara anlattı.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından yapılan programda Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Bilgel ve Kurucular Kurulu üyeleri İbrahim Dönertaş ve Kemal Can Gür ilk olarak Malkara’da Pazar esnafı ile bir araya gelerek DEVA Partisinin tarım politikaları hakkında vatandaşları bilgilendirdiler.

MALKARA’DA DEVA RÜZGARI

Programla ilgili açıklamalarda bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Hasan Berk Çebi; ‘’Kongremizi gerçekleştirdiğimiz günden bu yana saha çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Genel merkezimizle irtibatlı olarak her ay genel merkezimizden kurucularımızı ve genel başkan yardımcılarımızı ilimizde ağırlayacağız. Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek parti politikalarımızı anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerini dinliyoruz ve bunları genel merkezimize rapor ediyoruz. Ülkemizde ki tüm sorunlar için parti olarak devasal çözümlerimiz hazır.’’ Şeklinde konuştu.

Malkara ziyareti sonrasında Süleymanpaşa’da Teşkilat ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Bilgel ve Kurucular Kurulu üyeleri, İl Başkanlığı binası ziyareti sonrasında Değirmenaltı mahallesinde esnaf ziyareti yaptı ve  öğrenciler ile bir araya geldi.

GENÇLERİN SORUNLARINA DEVA OLACAĞIZ

Değirmenaltında öğrenciler ile bir araya geldikten sonra açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Tekirdağ İl başkanı Hasan Berk Çebi; ‘’ Bugün sabah Malkara ilçemizde başlayan programımız Süleymanpaşa’da son buluyor.  Çok verimli bir program gerçekleştirdik. Genel Başkan Yardımcımız ve Kurucular Kurulu üyelerimiz ile birlikte son olarak öğrenci kardeşlerimizle bir araya geldik. Onların sorunlarını dinledik, partimizin çözüm önerilerini kendilerine anlattık. Gençlerin bizlere geçirdiği enerji muhteşem ilgileri muhteşem inşallah gençlerimizin tüm sorunlarına deva olmak istiyoruz.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR