Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMDARICI’YA İLÇELERDEN YOĞUN İLGİ

DARICI’YA İLÇELERDEN YOĞUN İLGİ

2018-2022 yıllarında 2 dönem üst üste Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı yapan Ali Darıcı, teşkilatların istek ve talepleri üzerine İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevini üstlendi. İlçe başkanları, yönetimleri, delegeler ve partililer ile bir araya gelmek için bir takım ziyaretler gerçekleştirmeye başlayan Darıcı, çalışmalarına hızlı başladı.

BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

11 ilçe teşkilatının gücünü ve birikimini İYİler hareketi ile  sandıktan zirveye taşımak için yola çıkan Darıcı, ilk ziyaretini Çerkezköy’e yaptı. İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, delegeler ve partililer tarafından heyecanla karşılanan Ali Darıcı’ya biz hazırız  Az Kaldı mesajları verildi. Partili ve delegelerin fikir birliğinde içinde oluşturdukları yol haritasıyla İYİlere seslenen İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Darıcı, “Bizleri ağırlayan Çerkezköy İlçe Başkanımız Sn Yasemin Altın Erseçkin ve yönetimine, üyelerimize ve delegelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Evet haklısınız #AzKaldı #MilletBiziÇağırıyor” birlikte kazanacağız dedi.

BİRLİKTE OLALIM TÜRKİYE KAZANSIN

İlçe ziyaretlerinden 2’cisini Malkara ve Şarköy’e yapıldı. Darıcı’nın Malkara ziyareti İlçe Başkanı Nevzat Ulu, yönetimi, delege ve partililerin yoğun ilgisine sebep olurken delegelerin ve partililerin ‘başkan adayı Ali Darıcı’yı yakından tanıma şansımız oldu’ demesi dikkat çekti. Karşılıklı yapılan fikir alışverişlerinin ardından Darıcı; “Biz birlikte büyük bir aileyiz. İYİ Parti’yi daha kuruluş yıllarında engellemek isteyenler bugün sükutu hayale uğradı. Birinci parti olma hedefine doğru hızla ilerlerken küçük olsun benim olsun değil, birlikte olalım Türkiye kazansın. Malkara İlçe Başkanımız Sn Nevzat Ulu ve yönetimine, üyelerimize ve delegelerimize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR

İYİ Parti Malkara Teşkilatına yapılan ziyaret sonrası, İl Başkan Adayı ve İl yönetim Kurulunu tanıtım toplantısı için Şarköy İlçesine geçen Ali Darıcı’yı, İYİ Parti Şarköy İlçe Başkanı Yıldıray Çakar yönetimi ile birlikte delegeler ve partililer tarafından heyecanla karşılandı. İlçe Başkanı Yıldıray Çakar, ilçe yönetimi ve delegeler ile kurulan sıkı bağların ardından söz alan Darıcı; “Görev verilmesi halinde 7 Ocak 2023 cumartesi günü yapılacak olan Tekirdağ İyi Parti il Kongresi’nden hemen sonra Türkiye’de ve Tekirdağ’da birinci parti olmak için gecemizi gündüzümüze katarak el ele çalışacağız. 2 dönem üst üste yaptığım ilçe başkanlığı görevimdeki bilgi ve birikimimi sizin de desteğini alarak başaracağımızdan hiç şüphem yok. Sahada yaptığımız çalışmaların karşılığını sandıklardan alacağımızı, milletvekili sayısında rekorlar kıracağımızı hepimiz biliyoruz, Türkiye biliyor, çünkü #MilletBiziÇağırıyor” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR