Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelCÜNEYT YÜKSEL'İ ALMAYA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİ

CÜNEYT YÜKSEL’İ ALMAYA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in şoförü Ekrem Bilecen makam arabası ile başkanı evinden almaya giderken kaza geçirdi. Bilecen’in sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre kaza Hürriyet Mahallesi Çandarlızade İbrahim Paşa Bulvarı’nda yaşandı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in şoförü Ekrem Bilecen 59 AK 059 plakalı Yüksel’e ait şahsi makam arabası ile başkanı evinden almaya giderken kaza geçirdi. Kazada otomobil kullanılmaz hale geldi. Kazada araç şoförleri hafif şekilde yaralandı. Kazaya karışan 3 araç çekici ile kaldırıldı.

Bölgede yaşanan trafik sorunu ile ilgili sosyal medyadan tepkiler yükseldi.  İsmail Erol isimli vatandaş, “Bakın burası, Hürriyet ile Gündoğdu mahallesini birleştiren en işlek cadde olan Çandarlızade İbrahim Paşa Caddesi. Diğer lakabı ölüm caddesi ve kavşağı !!! Burada günde ortalama iki kaza oluyor !!! Evet yanlış duymadınız iki kaza !!! Bugün ciddi bir kaza daha oldu. Araçlar sağlam ve kaliteli olmasa belki de ölümle sonuçlanacaktı. Burada planlarda geçit ya da bir kavşak yok. Peki neden bu cadde okullar bölgesi yönünde açık ? Farklı bir açıdan yaklaşalım olaya. Bu yolda neden setler yok ? 120/130 hızlara çıkıyor şoförler ! İlla burasının düzenlenmesi için ölüm mü olması lazım? Büyükşehir bunu acilen düzeltmeli. Muhtarlıklar bu konuda bilgi vermeli. Biz sakinler olarak iki oldu Büyükşehir’e dilekçe veriyoruz ses yok !!! Sonuç bu !!! Bu arada çok büyük geçmiş olsun” dediler.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR