Pazar, Mart 3, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMCÜNEYT YÜKSEL'DEN ATATÜRK'LÜ CEVAP

CÜNEYT YÜKSEL’DEN ATATÜRK’LÜ CEVAP

Açılışı için gün sayan Seyir Terası’nda adı henüz belli değilken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Reklam görseli gündeme düşmüş ve tartışma konusu olmuştu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden Cüneyt Yüksel’e gönderme yapan eski CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu reklam görselini paylaşarak ” Biraz küçük olmuş bence” diye yapılan reklamı eleştirmişti.

SÖZDE ATATÜRKÇÜLER GÖRECEKLER

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel eski CHP İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu’nun paylaşımına cevap vererek “İlkerim, 18 aydır görevdeyim. Atatürk’ün doğup büyüdüğü Selanik şehrinin ismini yeni düzenlediğimiz meydana verdik. (Bu arada meydandaki saat kulesinin Selanik tarafına bir bak bakalım ne yazıyor) Yine doğduğu ve yetiştiği bölgenin genel ismini yani Rumeli ismini iskelemize verdik. Yıllardır atıl durumdaki eski ekmekçioğlu Parkı’nı yenileyerek Atatürk Tuna Boyu Seyir Parkı olarak yakında açıyoruz. Göreve gelir gelmez ismini Atatürk Mahallesi yaptığımız yeni mahallemizde Allah’ın izni ile Ata Tepe’mizi inşa ediyoruz. Yani bu resimlerin çok daha büyüğünü, üstelik daha çok yerde, sözde Atatürkçüler, çok görecekler.” İfadelerini kullandı.

ATATÜRK TUNA BOYU SEYİR TERASI

Yapımı devam eden ve açılmasına az bir zaman kalan Seyir Terası’nın adının ise Atatürk Tuna Boyu Seyir Terası olacağı öğrenildi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR