Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMCüneyt Yüksel Tekira Avm’ye Darbeyi Vurdu

Cüneyt Yüksel Tekira Avm’ye Darbeyi Vurdu

2019 kahvaltı festivali adı altında 9 ilden gelen Kişiler Tekira Avm yönetimiyle 10 günlük sözleşme imzaladı ve Avm içerisinde stant kurarak Tekirdağlı esnafı zarara uğrattı. 

 ‘Süleymanpaşa’da bu tür organizasyonlara izin vermiyoruz’ diyerek Tekirdağ’ın ticari hayatına zarar vermekten Süleymanpaşa Belediye zabıtaları Tekira Avm yönetimine gerekli işlemleri yaparak ceza kesti. Avm içinde kurulan stant bu geceden itibaren kaldırılacak.

Cüneyt Yüksel; ’Süleymanpaşa Belediyesinden alınan veya verilen bir izin yok. Zabıtamız tarafından konu ile ilgili Perşembe günü sözlü uyarı yapılmış, Cuma yazılı tutanak tutularak gerekli işlemler yapılmıştır. Tekira yönetimi hakkında gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Bu ve buna benzer uygulamalara Süleymanpaşa Belediyesi olarak müsade etmemiz ne bugün nede yarın söz konusu olmadı olmayacak’ dedi.

Ayrıca TC Kadir Albayrak’ta telefonla arayarak Benim sorumlu olduğum alanlarda bu tür organizasyonlara izin vermiyorum diyerek Tekira Avm’ye bir darbe de Kadir Albayrak’tan geldi. 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR