Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMCÜNEYT YÜKSEL BÜYÜKŞEHİR BİNASINI MI SATIN ALIYOR?

CÜNEYT YÜKSEL BÜYÜKŞEHİR BİNASINI MI SATIN ALIYOR?

Gazeteci Ertan Gence ile Abdullah Yalçın’ın ortak sunduğu Genç Bakış programına konuk olan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediye Binasıyla ilgili gündeme bomba gibi düşecek açıklama yaptı. Cüneyt Yüksel’in çarşı içerisinde bir bina satın alma durumu olduğunu söylemesinin ardından kamuoyunda şuanda satılığa çıkartılan Büyükşehir Binası, TEKİRA AVM ve Eski sanayi bölgesinde yeni yapılan Sanat Okulunun karşısındaki binayı akıllara getirdi.

Programda konuşan Cüneyt Yüksel, “Her ay 100 bin TL kira ödüyoruz. 11 ayrı binada hizmet vermeye çalışan bir Süleymanpaşa Belediyesi var. Süleymanpaşa Belediye binasının yapımı ile ilgili bir tasarrufumuz var. Belki bununla ilgili kiralardan kurtulmak için takas düşünebiliriz. Bunların dışında başka bir formülümüz var. Bugün yarın netleşecek. Hazır bir bina alma durumumuz var. Sürpriz söylemeyeyim bunu. Çarşının merkezinde. Hemen yarın bu konuyla ilgili girişim yapacak durumdayız. Belki bununla ilgili sürpriz yapabiliriz” dedi.

Mevcut Büyükşehir Belediye binasının satılık olmasından dolayı Büyükşehir Belediye Binasını mı satın alacaksınız sorusuna gülerek cevap veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Ben bu konuyla ilgili bir şey söylemeyeyim” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR