Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMÇINARLI - KARADENİZ MAHALLESİ'NDE YAŞAYAN VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI!

ÇINARLI – KARADENİZ MAHALLESİ’NDE YAŞAYAN VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI!

Haber: Ertan Gence

3 Mart’tan bu yana Tekirdağ’da şehir içi ulaşımı Büyükşehir Belediyesi’ne geçmesinin ardından Çınarlı – Karadeniz Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar TETUS’a geçen minibüslerde Büyükşehir Belediyesi’nin kartları ve tüm olanakları geçerli olacak. Ayrıca ücretsiz aktarmalarında olduğu sistemde Çınarlı ve Karadeniz mahallesinde yaşayan vatandaşlar mağdur olmayacak.

ABONMAN KARTLAR GEÇERLİ

S.S 49 Nolu Tekirdağ Şehir İçi Yolcu Taşıma Kooparatifi Yönetim Kurulu Başkanı Adem İncehasan yaptığı açıklamada, “Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi bilindiği gibi bugün yeni bir toplu taşıma sistemine girmiştir. Büyükşehir Belediyemiz ilçemizdeki ulaşım hizmetini kendi kurum şirketiyle ve iştiraki olan TETUS sistemi taşımacılık yapan kooperatiflerle beraber yürütme kararı almış bulunmaktadır.

Biz Tetus sistemine bağlı bir kooperatif olarak bölgemizdeki 4/15 ve 5 NOLU güzergahlarda sizlere Halk otobüsü statüsünde ve Elektronik ücret sistemiyle hizmet veriyoruz

İlçemizin tüm hatlarında ve bizim araçlarımızda ( Beyaz renkli,Yeşil Kuşaklı,Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi logolu araçlar) bugün itibariyle TEKPARK abonman kartları geçerlidir

BEKLEME SÜRESİ 40 DAKİKADAN 15 DAKİKAYA İNDİ

Eski dönemde 30 dakika 40 dakika hatta 1 saat aralığını bulan Halk otobüsü geçiş saatleri şuan yeni başladığımız dönem itibariyle kooperatifimiz araçları tarafından verildiğinden araç geçiş dakika aralığı’ 5 dakika-15 ‘dakika gibi aktif bir sıklıkta siz değerli yolcularımız hizmet almaya başlamış bulunmaktadır. Tüm yolcularımızın kendilerine  abonman kartı çıkartarak bu kolaylıktan faydalanmaları işleyişi kolaylaştıracaktır. Eski dönemdeki gibi 1 saati bulan bekleme sürelerinden kurtularak ‘5-15’ dakika aralığı kadar sıklıkta hizmet alabileceğiniz araçlarımıza binip şehrin istediğiniz yerinden aktarma hakkınızı kullanarak gideceğiniz yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

ÜCRETSİZ AKTARMA VAR

Güzergah olarak yeni dönemde eksik görülen tek durum hükümet caddesinden araçlarımızın geçmemesi, sahil güzergahını kullanmasıdır. Bu eksikliğin giderilmesi adına hükümet caddesine hatta ilçemizin tüm güzergahlarına gidecek yolcularımız için sistemimiz araçlar arası ücretsiz aktarmaya açılmıştır.

Ücretsiz seyahat hakkı olan tüm vatandaşlarımızın da araçlarımızda ücretsiz seyahat etme hakkı vardır. Yeni dönemde sizlere daha iyi ve daha konforlu hizmet vermek adına başladığımız sistemde siz değerli yolcularımızın memnuniyeti bizim önceliğimiz ve hedefimizdir. Göstermiş ve gösterecek olduğunuz duyarlılıktan dolayı sizlere teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

S.S 49 Nolu Tekirdağ Şehir İçi Yolcu Taşıma Kooparatifi Yönetim Kurulu Başkanı Adem İncehasan

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR