Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETCHP’NİN GENÇLİK ATEŞİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

CHP’NİN GENÇLİK ATEŞİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

  1. Dönem Genel Seçimlerinde CHP’den Milletvekili Adayı olan CHP’ningençilk ateşi Mustafa Ülkem Uruk performansı ve çalışkanlığı ile takdir topluyor

Hafta sonu Çorlu’da Seçim Koordinasyon Merkezi’nin büyük bir coşku ile açan CHP Milletvekili Adayı Mustafa Ülkem Uruk, açılışın ardından çıktığı ilçe gezilerinde vatandaşların ve özellikle de gençlerin büyük ilgisini görüyor. Partili partisiz gençler tarafından büyük bir coşku ve heyecan ile karşılanan CHP Milletvekili Adayı Uruk, gençlerin bu teveccühünü boşa çıkarmazken, ”Gençler bu seçimde, bu kötü yönetimi, beceriksiz ve liyakatsız iktidarı, bu kötü gidişatı değiştirecek, dönüştürecek iradeyi ortaya koyacak. Buna yürekten inanıyorum. Millet İttifakı paydaşlarımızla, gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla, il ve ilçe örgütlerimiz, bizimle birlikte omuz omuza yol yürüyen genç kardeşlerimizle uzun bir maratonu koştuk. Şimdi kaldı bu işin son yüz metresi. Onu da aynı heyecanla, aynı azimle, aynı kararlılıkla koşmaya kararlıyız” ifadelerini kullandı” dedi,

Malkara, Çerkezköy ve Saray’da esnaf ve vatandaşları ziyaret eden CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Ülkem Uruk ilk olarak Malkara CHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Hülya Ertan ve partililer tarafından karşılanan Uruk, daha sonra Malkara Semt Pazarını ve Malkara’da bulunan sanayi esnafını ziyaret etti.

YİĞİT MUHTAÇ OLDU KURU SOĞANA!

Özellikle Semt Pazarı’nda vatandaşların hayat pahalılığı ve temel gıda maddelerinde yaşanan fiyat artışları ile ilgili şikayetlerini not alan CHP Milletvekili Adayı Uruk, “1 kg. soğanın fiyatı 30 TL’ye, etin fiyatı 350 TL’ye, peynirin fiyatı 200 TL’ye dayanmış durumda. Türkiye gibi bereketli toprakları olan, 4 mevsimin aynı anda yaşandığı bu coğrafyada eğer tarımsal üretimde sıkıtılar yaşanıyor, yiğit kuru soğana muhtaç oluyorsa bunun tek sorumlusu 21 yıldır ülkeyi yöneten, tarım politikaları ile tarımı bitiren bu beceriksiz ve liyakatsiz kadrolardır. Türkiye bu kadrolardan 14 Mayıs’ta kurtulacaktır.

BU İKTİDARDAN 14 MAYIS’TA KURTULACAĞIZ

Evine temel gıda maddelerini alamayan, tenceresinde çocuklarına istedikleri yemekleri hazırlamayan, sofrasına et alamayan Ayşe Teyze, çocuklarının ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamayan Hüseyin Amca, ailesinin yaşadığı zorlukları bildiği için kendi ihtiyaçlarını sürekli öteleyen genç kardeşlerim bu iktidardan 14 Mayıs’ta sandıkta kurtulacağız” dedi.

MİLLET İTTİFAKI BİLEŞENLERİNDEN SAHADA TAM DESTEK

 Malkara ziyaretinde CHP Milletvekili Adayı Uruk’a CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, DSP Malkara İlçe Başkanı Yılmaz Yıldız, Demokrat Parti İlçe Başkanı Efrahim Çelik, Saadet Partisi Malkara İlçe Başkanı Adem Erdoğan, DEVA Partisi Malkara İlçe Başkanı Filiz Yıldırım Özcan, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer de eşlik etti.

1 AYDAN AZ KALDI!

Malkara ziyaretinin ardından Çorlu Belediyesi’nin verdiği son iftar yemeği programına katılan Uruk dün de Çerkezköy’e giderek seçim çalışmalarına katıldı. İlk önce CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Mustafa Ülkem Uruk daha sonra Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaparak, seçmenlerden 14 Mayıs seçimleri için destek istedi. Gördüğü ilgi üzerine bir açıklama yapan Uruk, “Çerkezköy’de Tekirdağ’ın diğer ilçeleri gibi kararını çoktan vermiş durumda. İnşallah asgari ücretle çalışanı, emekliyi, ev hanımlarını, gençlerimizi ezen ve sömüren zalim iktidardan kurtulmamıza 1 aydan daha az bir zaman kaldı. Bu süreçte kapı kapı, sokak sokak gezerek partimizin, Millet İttifakımızın projelerini anlatıp, halkımızdan destek isteyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Mustafa Ülkem Uruk’un Çerkezköy ziyaretinde İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve İlçe Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Şahinkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri Gökay Keleşoğlu, Cengiz Memiş, Bulut Becerik, Cevdet Aykaç, Çerkezköy Deva Partisi İlçe Başkan Vekili Enes Kemal Kaya, Çerkezköy Gelecek Partisi İlçe Başkanı Veysel Karakoç, CHP 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Serhan Muştu ve partililer yalnız bırakmadı.

SARAY’DA İFTARA KATILDI

Çerkezköy ziyaretinin ardından Saray Belediyesi’nin Büyükyoncalı Mahallesi’nde verdiği iftar programında vatandaşlarla aynı sofrayı paylaşan Mustafa Ülkem Uruk burada da vatandaşların ve partililerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR