Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMCHP’LİLER YAĞCIOĞLU ETRAFINDA BİRLEŞİYOR

CHP’LİLER YAĞCIOĞLU ETRAFINDA BİRLEŞİYOR

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkan Adaylarından İlker Yağcıoğlu delege seçimleri ve Başkanlık için çalışmalarını son hız devam ettiriyor.

PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELİYOR

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olmak için istifa eden İlker Yağcıoğlu, Ekrem Eşkinat aday olarak açıklanmasının ardından var gücüyle seçim çalışmalarında yer almıştı. İlçe kongre takviminin belli olmasının ardından İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Yağcıoğlu delege seçimlerine hazırlıklarını sürdürüyor. Neredeyse her akşam bir mahallede CHP’li vatandaşlarla bir araya gelen İlker Yağcıoğlu’na destek çığ gibi büyüyor.

“SİYASETTEN ALMAYA DEĞİL SİYASETE VERMEYE GELİYORUZ”

Parçalanan ve gruplaşan CHP’de birleştirici tek gücün İlker Yağcıoğlu olduğunu söyleyen partililer, CHP’li Başkanların ihale peşinde koşmaması gerektiğini, CHP’lilerin hakkını sonuna kadar savunması gerektiğini söylediler. İlker Yağcıoğlu, “Türkiye genelinde çok güzel bir rüzgar var. Bir tek Süleymanpaşa’da esmiyor. Biz Süleymanpaşa’da bu rüzgarı estireceğiz. Bir olacağız. Birlik içerisinde olacağız. Siyasetten almaya değil siyasete vermeye geliyoruz. Her zamanki gibi daha çok çalışacağıma, CHP bayrağını Süleymanpaşa’da tekrardan dalgalandıracağıma söz veriyorum. Kuracağımız ekip birleştirici olacak. Burada iyi bir kadro kurarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR