Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelCHP'Lİ AYGUN SERT ELEŞTİRDİ

CHP’Lİ AYGUN SERT ELEŞTİRDİ

HİZMET AYNI YAPAN FARKLI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa ilçesinde inşaatı devam eden Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarının yapımına hız kesmeden devam ediyor. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “Kocaeli’nde Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarını Karayolları, Tekirdağ’da Büyükşehir yapıyor” diyerek hükümeti eleştirdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Şehir Hastanesi ve Diş Hastanesi’nin toplu taşıma araçlarının kullanacağı ve acil giriş çıkışlarının sağlanacağı Gülbağ ve Işıltı Sokak’ın yapımı tamamlanarak ulaşıma açıldı. 590 metre uzunluğundaki sokaklar, SSB Beton yol olarak yapıldı.

“CEVABI HALKIMIZ VERECEKTİR”

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun şehir hastanelerinin bağlantı yollarıyla ilgili, “Aynı proje ama iller farklı. Takdir Tekirdağlı hemşerilerimizin. Şehir Hastanesinin bağlantı yollarını Kocaeli’nde Karayolları Genel Müdürlüğü ‘ Tekirdağ ‘da ise Büyükşehir Belediyesince yapılmaktadır. Süleymanpaşa çevre yolunun ışıklandırma sistemini , uzun yıllardan beri projelendirme çalışmaları yapılan Malkara -Hayrabolu ve E-5’e bağlayan yolu dahi yapmayan hükümete gereken cevabı halkımız genel seçimlerde verecektir” dedi.

HASTANEYE ULAŞIM KOLAYLAŞACAK

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Şehir Hastanesi’nin etrafındaki tüm yolların ve çevreyolu bağlantı yollarının tamamlanması için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, “Şehir Hastanesi’nin yapımının tamamlanması ile birlikte hastane ulaşımında bir aksaklık oluşmayacaktır. Yapımını tamamladığımız Gülbağ ve Işıltı Sokak’ın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR