Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMCHP YENİ YERİNE TAŞINDI

CHP YENİ YERİNE TAŞINDI

Köprübaşı mevkii Perşembe pazarının bulunduğu Ruşen Güneş Caddesi’nde CHP Genel Merkezi tarafından 2 milyon TL’ye satın alınan CHP Tekirdağ İl ve İlçe binasında tamir tadilatta sona gelindi.

2 MİLYON TL’YE ALINDI

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu “Az kaldı” paylaşımı CHP’lileri heyecanlandırdı. CHP Genel Merkezi tarafından 2 milyon TL karşılığında alınan ve CHP Tekirdağ İl ve İlçe örgütünün de destekleriyle CHP Tekirdağ İl ve İlçe binasının tamir ve tadilat işlemlerinde sona gelindi. Ruşen Güneş Caddesinde bulunan binanın 2 katı satın alınırken, alt kat İl ve İlçe binası, üst katı ise 150 kişilik konferans salonu şeklinde tasarlandı. Binanın dış giydirmeleri yapılırken, mobilyalarda tamamlandı. 20 Eylül’e kadar konferans salonununda mobilyaları tamamlanarak İl ve İlçe binası açılışa hazır olacak. Ayrıca CHP İl ve İlçe Bayol pasajında bulunan yeri tamamen boşaltarak yeni yerlerinde çalışmalara başladı. Binanın açılış töreninin ise ne zaman yapılacağı pandemi nedeniyle belirsizliğini koruyor.

EKİM 2020’DE AÇILACAK

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu “Az kaldı” paylaşımı yaparken, CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Saygın, “Bizlere bu olanağı sağlayan Genel Başkanımıza, başta Faik ÖZTRAK olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize, önceki dönem ve mevcut İl ve İlçe yöneticilerimize, Süleymanpaşa İlçe Başkanımıza, Aycan kardeşimize, maddi ve manevi katkı sunan ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Konferans salonumuzun eksikliklerinin giderilmesi ile, EKİM 2020 Ayı başında resmi açılışımızı yapmayı planlıyoruz” dedi.

Ayrıca CHP’nin satın aldığı binanın alt katını ise Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Deva Partisi kiraladı. İl Başkanı Hasan Berk Çebi yeri doğrularken, “Anlaşmamızı yaptık. İl ve İlçe binamız orası olacak” dedi.

ERTAN GENCE

 

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR