Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETÇETİNKAYA; “TEKİRDAĞ’IMIZA HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

ÇETİNKAYA; “TEKİRDAĞ’IMIZA HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

Büyük Birlik Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Ömer Çetinkaya 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde tüm Tekirdağlılardan destek isteyerek “Tekirdağ’ımıza, bölgemize Milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum” dedi.

Ömer Çetinkaya açıklamasında, “Öncelikle kendimi tanıtacak olursam ben Ömer Çetinkaya. Büyük Birlik Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayıyım. 1978 Kars Sarıkamış doğumluyum. Evli 3 çocuk babasıyım. 4 yıldır Tekirdağ Marmaraereğlisi Büyük Birlik Partisi ilçe başkanı olarak görev yaptım.

Kıymetli Tekirdağlı hemşehrilerim; Ülkemizin birliği vatanımızın bütünlüğü, devletimizin istiklali ve milletimizin istikbalini önceleyen Milli şuurla partimiz Cumhur İttifak olarak kendi adı amblem ve aday listeleriyle 81 ilimizde katılacağı Milletvekili seçimlerinde “SEÇİM BARAJI” engeli bulunmamaktadır.

Milli ve manevi değerler ilkeler üzerinde buluştuğumuz Cumhur İttifakı ile birlikte oy pusulasında 1. Sırasında yer alan Büyük Birlik Partisi’nin 28. Dönem Milletvekili adayı olarak seçim barajı engeli olmadan katılacağım Milletvekilliği seçiminde siz hemşehrilerimin vereceği desteklerini son derece kıymetli ve önemli buluyorum. Tekirdağ’ımıza, bölgemize Milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Siz kıymetli hemşehrilerimizin partili partisiz Büyük Birlik Partisi’ne ve şahsıma vereceğiniz her oy son derece kıymetli ve önemli olup, Hür iradeniz Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne güçlü temsili olarak yansıyacaktır. Tekirdağ’ımızı Birlikte kazanacağız. Sevdamız Tekirdağ.

Bu vesileyle Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecenizi en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek gecenin aziz Milletimize, islam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesine vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Selam ve dua ile” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR