Pazar, Haziran 16, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMÇETİN O PROJEYİ CUMHURBAŞKANINA İLETTİ

ÇETİN O PROJEYİ CUMHURBAŞKANINA İLETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Yıldızkent Kavşağı’ndaki trafik sorununu çözüme kavuşturacak, Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından da onaylanan proje ile ilgili hazırladığı bilgi notunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’a iletti.

Başkan Çetin’in hazırladığı notta kavşakta trafiğin en yoğun olduğu saatlerde havadan çekilen fotoğraflar ve projenin görselleri yer alıyor.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle bölgemizin dev sağlık yatırımı Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nin açılış törenine katıldık. Açılış öncesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamızla Bakanlık ve Karayolları nezdinde tamamladığımız Yıldızkent Kavşağı projemizi paylaştık. Projeyle ilgili ihale sürecinin ivedilikle başlatılması hususunu görsellerle birlikte zat-ı alilerine arz ettik. İnşallah Cumhurbaşkanımız ve Meclis Başkanımızın talimatlarıyla Yıldızkent Kavşağı projemizi hayata geçirerek, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getireceğiz.” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR