Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMÇEBİ; ''Kadın Emeği Hak Ettiği Değeri Görecek''

ÇEBİ; ”Kadın Emeği Hak Ettiği Değeri Görecek”

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Malkara ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, beraberinde ki Malkara İlçe Başkanı Filiz Yıldırım, Hayrabolu İlçe Başkanı İzzet Yücetürk ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malkara’da vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya gelerek esnafların sorunlarını dinledi. DEVA Partisi ile ilgili bilgiler veren İl Başkanı Hasan Berk Çebi program sonunda Trakyam Üreten Kadın Kooperatifini ve Başkan Aynur Sev Çeşmeliler’i ziyaret etti.

VATANDAŞLARIMIZI DİNLİYORUZ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ SÖYLÜYORUZ

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi; ” Bugün Malkara ilçemizde sahadaydık, vatandaşlarımızla bir araya geldik, esnaflarımızı dolaştık. Genç Kardeşlerimizi dinleme fırsatımız oldu. Sorunların farkındayız ve çözüm odaklı bir siyasi partiyiz. Parti programımızda tüm bu sorunların çözümleri mevcut. Ziyaret ettiğimiz her vatandaşımıza partimizin programını ve çözüm önerilerini aktarmaya gayret ediyoruz.” şeklinde konuştu.

DEVA İKTİDARINDA KADIN EMEĞİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK

Program sonunda Trakyam Üreten Kadın Kooperatifini ziyaret eden DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi; ” Kadın emeği çok kutsal bir emek, Trakyam Üreten Kadın Kooperatifini ve başkanı sayın Aynur Sev Çeşmeliler’i ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Burada kadınlarımızın çok güzel el emeği göz nuru ürünleri var. Bu dönemde kadınlarımızın bu emekleri hak ettiği değeri görmüyor bunun farkındayız. İnanıyoruz ki DEVA Partisi iktidarımızda tüm kadınlarımızın emeği hakettiği değeri görecektir.” diyerek sözlerini noktaladı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR