Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARA DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARA DEVAM EDİYOR

İl genelinde altyapıdan üstyapıya, sosyal hizmetlerden kültür faaliyetlerine, yol yapım ve bakım çalışmalarına kadar birçok alanda önemli projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmet kalitesini daha verimli ve etkin hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Çatlak Dolgu Makinesi hizmete sunuldu.

Çatlak Dolgu Makinesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçede gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarında muhtelif kesimlerde kullanılacak. Silindirle sıkıştırabilir beton ve bütümlü sıcak karışım yollarda oluşan çatlaklar öncelikle derz kesme makinası ile açıldıktan sonra açılan çatlaklar hava kompresörü ile temizlenecek ve çatlak dolgu makinesi ile çatlakların kapatılma işlemi uygulanıyor. Bu sayede ürün ömrü arttırılmış olacak.

Başkan Albayrak: “Tekirdağ İçin Hız Kesmeden Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet kalitemizi daha da arttıracak yatırımları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Büyük önem verdiğimiz yol yapım çalışmalarımızda kullanılmak üzere çatlak dolgu makinesini araç filomuza katmış bulunuyoruz. Şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR