Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMBÜYÜKŞEHİR 21 PERSONEL ALACAK!

BÜYÜKŞEHİR 21 PERSONEL ALACAK!

Yayımlanan işçi alım ilanları iş arayan birçok vatandaşa umut kaynağı olmaya devam etmektedir. Sevindirici ilanlardan biri de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Belediyeye bağlı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel şirketi 8 farklı kadroda toplam 21 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım duyurusundaki kadroların başvuru şartlarına ise tek tek haberimizde yer verdik.

3 Tanker operatörü alımında, D sınıfı ehliyet ile SRC5 belgesi şartı vardır. Ayrıca adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 4 Kantar personeli alımında ise en az ilköğretim mezunu şartı aranırken Office programlarını iyi derecede kullanabilme şartıyla belge kayıt takibini yapabilecek kabiliyette olma koşulları vardır.

3 saha personeli alımında da şartlar pek değişmemektedir. En az ilkokul mezunu olup  belge kayıt takibini yapabilecek kabiliyete sahip olunması gerekmektedir. 6 D sınıfı şoför alımında ise en az D sınıfı ehliyete ve SRC4 belgesine sahip olup aktif araç kullanabilmesi şartının sağlanması gerekmektedir. 1 operatör (Beko Loder) alım şartlarında, adaylarda bulunması gereken şeyin alanında deneyimli G sertifikası ile iş makineleri kullanma ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

1 Paletli yükleyici ve 1 Ekskavatör alımında ise D sınıfı şoför alımı şartları ile aynıdır. Adayların deneyimli G sertifikası ile iş makineleri kullanma ehliyetine sahip olması gerekmektedir. 2 Saha formeni alımında ise sahaya hakim olma ve sahadaki personelin denetimini sağlayabilme kabiliyetinin bulunması gerekmektedir.

21 Personel alım ilanında tüm başvurular 100.yıl Mahallesi Cenk Sok. No: 13/5 açık adresine müraacat edilmesi gerekmektedir. Yetkili mail adresinin [email protected] olarak verilen ilana son başvuru tarihi 01.10.2019’dur. Mülakatlar ise başvurulardan sonra belediye şirket binasında 10.00-12.00 arasında yapılacaktır.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR