BÜYÜKŞEHİR 21 PERSONEL ALACAK! « Tekirdağ Günaydın Gazetesi

1 Ağustos 2022 - 07:43

BÜYÜKŞEHİR 21 PERSONEL ALACAK!

BÜYÜKŞEHİR 21 PERSONEL ALACAK!
Son Güncelleme :

27 Eylül 2019 - 16:32

Yayımlanan işçi alım ilanları iş arayan birçok vatandaşa umut kaynağı olmaya devam etmektedir. Sevindirici ilanlardan biri de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Belediyeye bağlı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel şirketi 8 farklı kadroda toplam 21 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım duyurusundaki kadroların başvuru şartlarına ise tek tek haberimizde yer verdik.

3 Tanker operatörü alımında, D sınıfı ehliyet ile SRC5 belgesi şartı vardır. Ayrıca adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 4 Kantar personeli alımında ise en az ilköğretim mezunu şartı aranırken Office programlarını iyi derecede kullanabilme şartıyla belge kayıt takibini yapabilecek kabiliyette olma koşulları vardır.

3 saha personeli alımında da şartlar pek değişmemektedir. En az ilkokul mezunu olup  belge kayıt takibini yapabilecek kabiliyete sahip olunması gerekmektedir. 6 D sınıfı şoför alımında ise en az D sınıfı ehliyete ve SRC4 belgesine sahip olup aktif araç kullanabilmesi şartının sağlanması gerekmektedir. 1 operatör (Beko Loder) alım şartlarında, adaylarda bulunması gereken şeyin alanında deneyimli G sertifikası ile iş makineleri kullanma ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

1 Paletli yükleyici ve 1 Ekskavatör alımında ise D sınıfı şoför alımı şartları ile aynıdır. Adayların deneyimli G sertifikası ile iş makineleri kullanma ehliyetine sahip olması gerekmektedir. 2 Saha formeni alımında ise sahaya hakim olma ve sahadaki personelin denetimini sağlayabilme kabiliyetinin bulunması gerekmektedir.

21 Personel alım ilanında tüm başvurular 100.yıl Mahallesi Cenk Sok. No: 13/5 açık adresine müraacat edilmesi gerekmektedir. Yetkili mail adresinin [email protected] olarak verilen ilana son başvuru tarihi 01.10.2019’dur. Mülakatlar ise başvurulardan sonra belediye şirket binasında 10.00-12.00 arasında yapılacaktır.