Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMBUNA ANCAK ALBAYRAK İNANIR

BUNA ANCAK ALBAYRAK İNANIR

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Köprübaşı Meydanındaki yeni düzenlemeyle birlikte Cumhuriyet Meydanından, Çınarlı Mahallesi’ndeki Büyükşehir Belediye Binasına sabah 2.5 dakika, öğlen 4 dakika, akşam da 6 dakika da gidildiğini iddia etti.

“KÖPRÜBAŞI’NDA TRAFİK SIKIŞIKLIĞI SONA ERMİŞTİR”

Köprübaşı trafik düzenlemesi hakkında açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Son düzenlemeden sonra Tekira Köprübaşı meydanı trafik sıkışıklığı sona ermiştir. Cüneyt Başkan da bir süre sonra çift yön hayalinden vazgeçecektir. Denemeniz için yazıyorum. Hüseyin Pehlivan Heykelinden Büyükşehir binamıza kadar; Saat 07.00’de  2,5 Dakika, Saat 12.00’de  4,5 Dakika, Saat 17.00’da 6,0 Dakika ulaşılabiliyor. Ölçümler makam aracım olan Jeep ile değil, bir dolmuş taksi kiralanarak yapılmıştır. Mesafe 2530 metre, benim adımlarımla 3030 adım. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel şunu da bilsinki 290 gün geçti, 1536 günü daha var. Zamanı iyi değerlendirsin. Reklama daha az vakit ayırsın. Tekrar iyi günler” dedi.

“CANLI YAYIN YAPARAK DENEYELİM”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise Kadir Albayrak’ın bu açıklamasına şöyle cevap verdi; “Ankara’dan döndüğümde kendimin kullanacağı standart yolcu Minibüsü olan makam arabamla (maalesef ki benim sizin gibi ultra lüx jeep ve ultra lüx vip minibüs makam aracım yok. Görev sürem boyunca da olmayacak) Hüseyin Pehlivan anıtından kiralık Büyükşehir Belediye binasına kadar dakika tutarak canlı yayında paylaşacağım. Eminim ki yukarıda verdiğiniz süreler tamamen yanlış çıkacak. Dilerseniz beraber canlı yayın yapalım. Ben sizin şoförlüğünüzü yapayım, siz dakika tutarsınız” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR