Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMBIYIKALİ MAHALLESİ YENİ İÇME SUYU DEPOSUNA KAVUŞUYOR

BIYIKALİ MAHALLESİ YENİ İÇME SUYU DEPOSUNA KAVUŞUYOR

Süleymanpaşa ilçesi Bıyıkali Mahallesinde gerçekleştirilen etkinlikte, 200 m³’lük yeni içme suyu deposunun temeli atıldı.

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Bıyıkali Mahallesinde bulunan mevcut su deposunun, yetersiz olmasından dolayı, yeni bir su deposu yapılmasına karar verildi. Bıyıkali mahallesinde gerçekleştirilen yeni su deposu yapım etkinliğine, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, daire başkanları ve mahalle sakinleri katıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak yaptığı açıklamada; “Temeli atılan su deposu sayesinde, Bıyıkali mahallemizin su depolama sorunu çözüme kavuşacaktır. En yüksek kotlara kadar kesintisiz su hizmeti vereceğiz. Tekirdağ genelinde halkımızın ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz. Başta TESKİ Genel Müdürümüz Dr. İbrahim İçöz olmak üzere, tüm ekibine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yatırımımızın, mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tören sonunda butona basılarak, tüm katılımcılar ile yeni su deposunun temeli atıldı.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR