Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelBİR PLAJIMIZ DAHA OLDU

BİR PLAJIMIZ DAHA OLDU

HABER: ERTAN GENCE

Değirmanaltı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Güneş’in çağrısı üzerine Değirmenaltı Sahilinde inceleme yapan Başkan Cüneyt Yüksel, belediye ekiplerine talimat vererek 5 günde sahilin temizlenmesini sağladı.

Yaz aylarının gelmesinin ardından Süleymanpaşa’da sahillerin temizlikleri başladı. Özellikle Değirmenaltı sahilinde vatandaşlar ve çevredeki esnaf pis koku ve çirkin görüntüden dolayı sitem ediyordu. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel sahilde inceleme yaparak belediye ekiplerine Değirmenaltı sahilinin temizlenmesi talimatı verdi. Yoğun çalışma sonrası 5 gün içerisinde Değirmenaltı Sahilinin eski görüntüsünden eser kalmayarak vatandaşlara yaz aylarında denize girmek için yeni bir plaj daha kazandırıldı. Bölgede yaşayan vatandaş ve esnaf çalışmalarından dolayı Süleymanpaşa Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Değirmenaltı mahallemizin 5 yıldır hizmet bekleyen sahiline, 5 günde plaj kazandırdık! Geçtiğimiz Çarşamba günü bölgede yaptığımız incelemenin ardından Perşembe sabahı itibariyle çalışmalarına başladığımız temizlik ve kumsal oluşturma çalışmalarında sona geldik. Bu süreçte, sahile inen ve atıl durumda olan yolu da vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Şehrimize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR