Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMBAŞKAN ATA İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN YANINDA!

BAŞKAN ATA İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN YANINDA!

Trakya genelinde sosyal belediyecilik anlamında adından söz ettiren Marmaraereğlisi Belediyesi Ramazan ayı kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımı başlattı.

Yıl boyunca sosyal belediyecilik anlayışıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere, gıda yardımında bulunulacak. Tarım Kredi Kooperatifi tarafından hazırlanan ve Ramazan ayı içerisinde dağıtımı yapılacak olan yardım kolilerini, Marmararereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata tarafından teslim alındı.

Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğü tarafından oluşturulan, içinde temel gıda maddelerinin olduğu paketleri, ücretsiz bir şekilde Marmaraereğlili vatandaşlara ulaştıracak. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, sosyal yardımlaşmanın en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayı ile çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi.

BAŞKAN HİKMET ATA; ‘’RAMAZAN AYI; BİRLİK, BERABERLİK VE PAYLAŞMA AYIDIR’’

Başkan Hikmet Ata, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ayı olduğunu ifade ederek, “Marmaraereğlisi’nde yaşayan dar gelirli ailelerimize Ramazan yardım paketi dağıtacağız. İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın, Mübarek Ramazan ayında sofralarını bereketlendirmeleri için Yeniçiftlik Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Sayın Cumhur Küreşoğlu’ndan erzak paketlerini teslim aldık. İçeriği farklı ürünlerden, temel gıdalardan oluşan yiyecek paketleri, personelimiz tarafından vatandaşlarımıza teslim edilecek. Tüm vatandaşlarımızın; paylaşmanın, birlik ve beraberliğin daha da önem kazandığı Ramazan ayını, en içten duygularımla tebrik ediyorum.” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR