Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMARAÇ ALACAKLARIN YENİ ADRESİ BİLTUR OTOMOTİV

ARAÇ ALACAKLARIN YENİ ADRESİ BİLTUR OTOMOTİV

30 yıldır Tekirdağ’da ticari hayatını sürdüren Bilal Turan; Mobilya, İnşaat sektöründen sonra Biltur Otomotivi de kurarak Tekirdağlı vatandaşlara hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

BİLTUR MOBİLYA VE İNŞAATTAN SONRA OTOMOTİV SEKTÖRÜNE DE GİRDİ

Biltur Otomotiv Sahibi Bilal Turan firma hakkında şunları söyledi; “Biz Tekirdağ’da Biltur Mobilya olarak çalışmalarımıza başladık. Daha sonra mobilyacılığın akabinde inşaat yapalım. İnşaat sektöründe Biltur İnşaat olarak 150 daire 10 dükkan yaptık. Bu çalışmaları Tekirdağ halkına sunduk ve herkes bizden memnun kaldı. Daha sonra şimdi de otomotiv sektörüne girelim. Otomotiv sektörü de inşaatın bir yan kuruluşu oluyor. Çünkü bir vatandaş daire almak istediğinde arabasını vermek istiyor. Bir de daha gelişmiş müteahhitlere baktığımızda inşaat ile otomotiv hep kardeşmiş gibi devam ediyor. Bu şekilde otomotiv sektörüne de girmiş bulunduk.

EKSPERTİZ RAPORU YAPILMADAN ARAÇ SATILMAYACAK

Vatandaşlarımız nasıl ki mobilya ve inşaat konusunda bizimle güvenle alışveriş yapıyorsa Otomotiv sektöründe de bizimle güvenle ticaret gerçekleştireceklerdir. Biz bu sektöre girmeden önce bir karar aldım. Ekspertiz raporu olmadan hiçbir araç alım satımı gerçekleştirmeyeceğim. Babamın oğlu bile gelse aracını alırken de satarken de Ekspertiz raporunu yaptıracağız. Vatandaş bize geldikleri zaman aracın başında araca ait garantili tüm raporlarını görecektir. Parasını ben vererek yaptıracağım. Bizden araç alacaklar güven duyarak alıp binecekler. Biltur Otomotive böyle güven veren bir firma olarak devam edecektir.

30 YILDIR GÜVEN VEREN FİRMA

Buradan bizimle ticaret yapacak vatandaşlarımıza şunu söylemek istiyorum. Başta Tekirdağlı vatandaşlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımız Biltur Otomotivden güvenerek araçlarını alabilirler. Tekirdağ’da bu zamana kadar mobilya ve inşaat sektöründe nasıl güven verdiysek bundan sonrada otomotiv sektöründe de güven vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR