Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelALBAYRAK TARİH VERDİ

ALBAYRAK TARİH VERDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Başkan Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesi Soğancılar Caddesi’nin devamı olan Ördeklidere Menfez ve yolu ile Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Hali projesi inşaatında, devam eden soğuk hava depolarının çalışmalarını inceledi.

“VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİM”

Başkan Albayrak incelemelerin ardından yaptığı açıklamada Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini belirterek,” Menfez üstü yolu tamamlanan Soğancılar Caddemiz kaldırım ve bağlantı noktalarının tamamlanmasıyla vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Hali projemiz de Projemiz 2020 Balık Avı Sezonu’nda esnaf ve vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. Tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

6 BİN 488 METREKARE ALANDA İNŞA EDİLİYOR

Bir bodrum kat, zemin kat ve birinci kat olmak üzere toplam üç kattan oluşan, 6 bin 488 metrekare inşaat alanına sahip Su Ürünleri Hali’nde ürün paketleme ünitesi, ambalajlı ürün deposu, idari ofisler, tartım alanı, mezat alanı, 11 adet soğuk muhafaza odası, eksi 22 derecelik soğuk muhafaza odası, buz imal odası, buz deposu, denetçi odası, hakem kurulu bürosu, güvenlik odası, çöp odası, 65 araçlık otopark, 54 kişilik restoran, açık teras, mutfak, çağ ocağı, abdesthane, mescit ve depo bulunuyor.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR