Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETALBAYRAK; “SÖZ VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERİ TAMAMLAYACAĞIZ”

ALBAYRAK; “SÖZ VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağ’da yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi binasında yapılan toplantıda konuşan, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla demokrasimizin ayrılmaz bir parçası olan basın emekçilerimizle Ana Hizmet Binamızda düzenlediğimiz kahvaltı programında bir araya geldik. Fikir ve önerileriyle karar alma süreçlerimize katkı sağlayan Tekirdağ basınımızın güzide temsilcilerine programımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Başta Tekirdağlı basın mensuplarımız olmak üzere halkımızın haber alma özgürlüğüne hizmet eden tüm basın emekçilerinin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

ADAYLIK KONUSUNU KONUŞMAYACAĞIM

Kadir Albayrak, “31 Mart 2024’te başlayıp 31 Mart 2029’a kadar sürecek Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi dönemi çok rahat bir çalışma içerisinde olacak. Çünkü birçok sorun çözüldü, bürokratik işlemler tamamlandı. Hizmetlerimizi anlatmak bir haftadan da fazla sürer. Bunların hepsi olması gereken konulardı ve hepsi oldu bitti. Bugün gayet rahat bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Seçimlere tam 250 günümüz var. Bu sürede hiçbir şey konuşmadan, ‘Aday olacak mıyım olmayacak mıyım’ bunları konuşmadan ve düşünmeden bütün hizmetleri tamamlayacağız. Vatandaşlara 2014 ve 2019’da seçilmek için ne söz verdiysek bunların büyük bölümünü tamamlamış olarak vatandaşın karşısına çıkacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcıları ve TESKİ yöneticileri, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Program soru-cevap bölümünün ardından son buldu.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR