Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelALBAYRAK ÖZCAN'I DUELLOYA DAVET ETTİ

ALBAYRAK ÖZCAN’I DUELLOYA DAVET ETTİ

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı güreşe, Kadir Albayrak’ta Mestan Özcan’ı koşu yarışına davet etmişti.

Başkan Kadir Albayrak’tan ilk hamle geldi ve Mestan Özcan’ı Tekirdağ’ın güzelliklerini tanıtmak için davet gönderdi. Albayrak açıklamasında şunu söyledi; ” AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mestan Özcan‘a Tekirdağ’ımızı tanıtmak amacıyla, kendisini en uç 2 mahallemizde sabah namazına katılmaya ve sonrasında Tekirdağ’ımızın eşsiz güzelliğinde keyifli bir sabah sporu yapmaya davet ediyorum. Teklifimi kabul ederse 12 Ocak 2019 Cumartesi sabah namazımızı ilimizin güneybatısındaki en uç mahallesi olan Şarköy Kızılcaterzi Mahallemizde vatandaşlarımızla kılacağız. Daha sonra da yine Şarköy’ümüze ilçe belediyemiz ile birlikte kazandırdığımız Sevgi Yolu’nda keyifli bir sabah yürüyüşü gerçekleştireceğiz. 13 Ocak 2019 Pazar günü ise yine güzel Tekirdağ’ımızın kuzeydoğusundaki en uç mahallesi olan Saray Safaalan Mahallemizde sabah namazımızı vatandaşlarımızla kıldıktan sonra Trakya’mızın nefes kaynağı Longoz Ormanlarında sabah yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Elbette sabah sporumuzu gerçekleştirdikten sonra Sayın Mestan Özcan ile kahvaltımızı da birlikte yapacağız. Davetime katılması halinde kendisine ilimizin güzelliklerini göstermekten büyük mutluluk duyacağım”

Mestan Özcan ise Kadir Albayrak’ın davetini sosyal medyadan okuduğunu kendisiyle görüştükten sonra cevap vereceğini belirtti.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR