Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMALBAYRAK O İDDİALARI YALANLADI

ALBAYRAK O İDDİALARI YALANLADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kamuoyunda Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 7 şirketten de maaş aldığı iddialarını kesin bir dille yalanladı.

İDDİALARI YALANLADI

Kamuoyunda Tekirdağ’da 2’nci kez Başkan seçilen Kadir Albayrak’ın, Teski Personel A.Ş. ile Büyükşehir Personel A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanlığı, Otopark Ulaşım, Tekir Ağaç, Tekirdağ Birlik Yem, Çevre ve Beldekent Yönetim A.Ş.’de ise yönetim kurulu üyesi olarak kendini görevlendirdiği ve tüm şirketlerden maaş aldığı iddia edildi. 7 şirkete de kendine yakın bazı bürokratları atadığı belirtilirken, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağ Günaydın Gazetesi aracılığı ile iddiaları yalanladı.

“TEK-ULAŞ ŞİRKETİNDEN MAAŞ ALIYORUM”

Tekirdağ halkı tarafından sevilen ve hayırsever kişiliği ile bir çok vatandaşa kucak açan Başkan Kadir Albayrak iddialar ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “6 tane şirket var. Hepsinin başında ben varım doğru. Ama sadece birinden maaş alıyoruz. TEK-ULAŞ şirketinden 5 bin TL maaş alıyorum. Yönetim kurulunda olanlar 1.500 TL maaş alıyor.  Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte bir de bu maaş var. Başka da bir şey yok. Bu iddiaları ortaya atanları Allah’a havale ediyorum” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR