Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMALBAYRAK 2014 YILINDAN BU YANA HİÇ DEĞİŞMEDİ

ALBAYRAK 2014 YILINDAN BU YANA HİÇ DEĞİŞMEDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak göreve geldiği 2014 yılından bu yana halkın ve Tekirdağlı esnafın yanında yer almaya devam ediyor.

HİÇBİR İLÇEYİ BİRBİRİNDEN AYIRMIYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başladıktan sonra Kadir Albayrak sabahın erken saatlerinde Tekirdağ’ın sokaklarına çıkıyor ve görev başında olan çalışanları ziyaret ederek hayırlı işler temennilerinde bulunuyor. Hastane, okul, sokak temizleyicileri, esnaflar başta olmak üzere her kesim ile bir araya gelen Albayrak hem vatandaşların taleplerini dinliyor hem de Tekirdağ’ı bir adım öne taşıyacak projeleri hayata geçirmek için mücadelesini sürdürüyor.  Tekirdağ’ın 11 ilçesini de birbirinden ayırmadan çalışmalarını sürdüren Kadir Albayrak hizmet kervanı adı altında bir çok başarılı projeye de imza attı. Ayrıca Albayrak toplum içerisinde hiçbir vatandaşı da birbirinden ayırmıyor. Toplumda ötekileştirilen kesimlerin yanına gitmesi, ellerini sıkması, dertleri dinleyip çözüm üretmesi toplum tarafından alkış aldı.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN BAŞKAN

Kadir Albayrak’ın çalışmalarından mutlu olan Tekirdağ halkı, “Halkın içinde, her an yanımızda olan, her zaman bir çayımızı içen bir başkanımız var. En mutlu olduğumuz, en mutsuz olduğumuz anlarda bile bizi yalnız bırakmıyor. Böyle bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız. Sadece yanımızda değil, Tekirdağ’ın daha çok gelişmesi için modern bir Tekirdağ oluşturmak için gece gündüz çalışıyor. Verdiği sözleri tutuyor. Daha ne isteyelim. Allah razı olsun demekten başka bir şey yok yani. Halkın adamı Kadir Albayrak” yorumlarında bulundular.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR